Wpis z mikrobloga

No to czas na #wakacje. 2 miesiące gdzie normictwo będzie imprezować i bawić sie w najlepsze, będą wykorzystywać swoją młodość i tworzyć wspomnienia na całe życie, podczas gdy ja będę gnił 2 miesiące przed kompem, bo nie mam żadnych znajomych i mieszkam na wsi, to samemu nie ma co robić. Płakać się chce na samą myśl o tym, jak będą bawić sie moi rówieśnicy.

Kiedyś chociaż sie cieszyłem, że 2 miesiące wolnego, teraz mi to żadnej przyjemności już nie sprawia.

Czy chęć posiadania normalnej młodości to aż tak dużo? Nie chce mieć milionów na koncie, nie chce być ponadprzeciętny, chce być tylko normalny. Eh...
#przegryw #samotnosc #feels
Revvvvvvvvvvvvvvvv - No to czas na #wakacje. 2 miesiące gdzie normictwo będzie imprez...

źródło: comment_1656079917jWSguKBF0jNtk7oSJiSVJp.jpg

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
Żadnej roli? Jakaś hodowla? Motory? Rowery? Praca z drewnem? Pogłębić któryś temat ze szkoły?

może znajdź pracę na wakacje?


@login_89: tak, jeszcze będę tyrać we wakacje u janusza żeby już kompletnie chęci do życia nie mieć. Kult #!$%@? widze w narodzie dalej silny. Ja pieniędzy nie potrzebuje, mam tyrać dla samego tyrania?
  • Odpowiedz
to samo, nie miałbym nawet nic przeciwko siedzeniu w domu jakby każdy tak spędzał wakacje a nie że wszyscy dookoła czerpią z młodości garściami


@zero_dwa: oo dokładnie, dlatego podczas covidu mi to nie przeszkadzało, bo każdy wtedy siedział w chacie (przynajmniej na początku), więc lepiej było na psychice. A teraz? ehhh
  • Odpowiedz
jak pasożytuje jak mam 18 lat i dalej chodze do szkoły, więc ma psi obowiązek mnie utrzymywać? Który 18 latek płaci za utrzymanie rodzicom? To ostra patola musi być


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: obowiązek pewnie ma, ale nie chciałbyś mieć troche swojej floty, na własne zachcianki?
  • Odpowiedz