Wpis z mikrobloga

No to czas na #wakacje. 2 miesiące gdzie normictwo będzie imprezować i bawić sie w najlepsze, będą wykorzystywać swoją młodość i tworzyć wspomnienia na całe życie, podczas gdy ja będę gnił 2 miesiące przed kompem, bo nie mam żadnych znajomych i mieszkam na wsi, to samemu nie ma co robić. Płakać się chce na samą myśl o tym, jak będą bawić sie moi rówieśnicy.

Kiedyś chociaż sie cieszyłem, że 2 miesiące wolnego, teraz mi to żadnej przyjemności już nie sprawia.

Czy chęć posiadania normalnej młodości to aż tak dużo? Nie chce mieć milionów na koncie, nie chce być ponadprzeciętny, chce być tylko normalny. Eh...
#przegryw #samotnosc #feels
Pobierz
źródło: comment_1656079917jWSguKBF0jNtk7oSJiSVJp.jpg
  • 140
i normalnie otwarcie do ludzi powiedz że ogólnie jest #!$%@? jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie w twoim przypadku


@LuminouShadow: XDDDDDDDDD tak zacząć rozmowe od tego że sie jest ofiarą losu, na pewno każdy mnie polubi za to.

ale byś #!$%@?ł jakiegoś browara i czy nie mają ochoty #!$%@?ć na piwko, rower pod dupę albo autobus i wyjdź żesz człowieku.


@LuminouShadow: ale do kogo mam #!$%@? to powiedzieć? rozumiesz że ja
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: to nie jest tak, że ten kolega mnie ze wszystkimi zapoznawał xD ale dzięki niemu byłem na imprezach gdzie poznałem innych ludzi. Generalnie jeżeli chodzi o imprezy to jak na którejś z kolei imprezie spotykasz jakąś osobę to często łapiecie jakiś kontakt z sobą.
@Revvvvvvvvvvvvvvvv:

sam mam pojechać? gdzie?


jak masz coś kasy i czas na wakacjach to proponuję pojechać na obóz żeglarski dla młodzieży na przykład na Mazury. Nie potrzebujesz do tego nikogo. Oprócz spędzenia fajnie czasu i poznania nowych ludzi, nauczysz się żeglować, co jest fajną zajawka. No i będziesz miał co pozniej opowiadać, bo na pewno coś ciekawego się wydarzy.
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: powiem tak jak masz trochę hajsu i znasz języki to nie jedź w jakieś miejsca dla par typu hotel w Turcji czy Grecji tylko jedź w takie dziksze miejsca jak Mongolia, Ameryka Południowa, Afryka (ale nie Januszowe hotele tylko survival), Islandia, Alaska itp. Możesz też zainteresować się jakimś sportem który wymaga jeżdżenia po świecie jak wspinaczka górska, tylko najpierw zapisz się na jakiś kurs wspinaczki a później taternictwa i alpinizmu.
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: byłem raz na obozie nie znając nikogo, przegryw i biedak - still, poznałem paru śmieszków a przez nich jakieś dziewczyny. To mi pewnie odjęło ze 2 punkty spierdoństwa.

Normictwo to często po prostu to, że starzy im ogarniają jakieś wyjazdy i jeszcze namawiają, a stamtąd już się zna sporo ludzi. Wiem co nieco o przegrywie, technikum here. Jeden typ się potem dosłownie ożenił z laską z obozu xD Ludzi poznaje
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: kiedy przegrywowy wpis dostanie się na główną i wlatują normicki ze swoimi gówno radami nie mającymi przełożenia na rzeczywistość. Jedź na wakacje i poznawaj ludzi xD. Rada typu ''powiedz bezdomnemu żeby se kupił dom''. Oni patrzą na świat przez swój pryzmat i nie potrafią sobie wyobrazić, że dla nich te proste czynności w życiu codziennym stanowią dla kogoś innego spore wyzwanie lub barierę nie do przejścia.


@MG42: still są
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Letnią tyrkę z czasów technikum wspominam jako jeden z okresów najlepszego prosperity w życiu, ale zarabianie kasy to tylko dodatek. Bardziej chodziło o to wyrobienie sobie pewnych nawyków i rutyny, która jest jednak w życiu potrzebna. Dobre jedzenie, witaminy, praca fizyczna, trening, spacery z psem, a po całym dniu relaks. Było się wtedy w dobrej formie fizycznej, a co za tym idzie psychicznej. Jeśli jesteś ekstrawertykiem i rzeczywiście potrzebujesz tego