Wpis z mikrobloga

No to czas na #wakacje. 2 miesiące gdzie normictwo będzie imprezować i bawić sie w najlepsze, będą wykorzystywać swoją młodość i tworzyć wspomnienia na całe życie, podczas gdy ja będę gnił 2 miesiące przed kompem, bo nie mam żadnych znajomych i mieszkam na wsi, to samemu nie ma co robić. Płakać się chce na samą myśl o tym, jak będą bawić sie moi rówieśnicy.

Kiedyś chociaż sie cieszyłem, że 2 miesiące wolnego, teraz mi to żadnej przyjemności już nie sprawia.

Czy chęć posiadania normalnej młodości to aż tak dużo? Nie chce mieć milionów na koncie, nie chce być ponadprzeciętny, chce być tylko normalny. Eh...
#przegryw #samotnosc #feels
Pobierz
źródło: comment_1656079917jWSguKBF0jNtk7oSJiSVJp.jpg
  • 140
Skoro ci się udało to znaczy że nie miałeś tak źle.


miałem to szczęście że jak miałem te 18 lat to nie trafiłem na tag #przegryw, bo jakbym zaczął czytać to co ludzie tutaj wypisują i brać to na poważnie to bym całe życie gnił przed komputerem, no bo nie warto nic robić jak nie jest się chadem z mordą 10/10 i nie ma się bogatych starych. Zresztą spójrz na to
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: przeczytałem praktycznie cały wątek i jest mi cię zwyczajnie szkoda bo widzę jak jesteś samotny. Jestem po drugiej stronie tej rzeki wiec nie chcę wyjść na kolejną osobę która będzie ci dawać rady ktore Cię przerosną, ale powiem ci co ja bym zrobił gdybym znalazł się w miejscu w którym nie znałbym nikogo a chciałbym kogoś poznać. Sądzę, że jesteś dość słaby w relacje międzyludzkie skoro nie masz znajomych w
@Revvvvvvvvvvvvvvvv zaryzykuj, jedź gdzieś na stopa, poznaj świat i siebie! Pojedź w podróż rowerem z sakwami. Jest dużo opcji na przeżycie ciekawie wakacji. Pojedź nad morze, poszukaj roboty. W dzień pracuj w nocy się baw. Kogoś na pewno poznasz, coś przeżyjesz
oo dokładnie, dlatego podczas covidu mi to nie przeszkadzało, bo każdy wtedy siedział w chacie (przynajmniej na początku), więc lepiej było na psychice. A teraz? ehhh

jak pasożytuje jak mam 18 lat i dalej chodze do szkoły, więc ma psi obowiązek mnie utrzymywać


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: po tych fragmentach widać że jesteś typowym p0lakiem. Najważniejsze żeby wszyscy mieli #!$%@? oraz wyrażanie się o matce per "ma psi obowiązek mnie utrzymywać". Wydajsz się po
gdzie na impreze? miasto rzecz jasna najbliższe. Trzeba kogoś znać na imprezie? nie.


@supremeyeth: ale skąd mam pacanie wiedzieć gdzie jest impreza? to ktoś cie musi na nią zaprosić. chyba że mam iść do klubu gdzie mnie ktoś #!$%@? i odurzy.

Pierwszych znajomych poznałem w szkole, pozniej rozne urodziny domowki


@supremeyeth: no właśnie barani łbie, w szkole. Ja w szkole ich nie poznałem. I dzięki tych znajomych w szkole chodziłeś
i cale życie przed nim


@0xFEE1DEAD: XD wiekszosc zycia juz za mna. Potem robota 8h dziennie i zbyt zmęczonym żeby coś robić. A pewnie i tak strzele se w łeb przed 25.

Padła tutaj masa propozycji, które mógłby zrobić.


@0xFEE1DEAD: jakie padły? wymień 3. bo jak narazie jedyne co widze to żebym do Mongolii pojechał (xD) i żebym poszedł na domówke, a chyba ktoś nie rozumie, że najpierw ktoś musi