Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 26
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:02:01, Piątek, 24 czerwca 2022. Imieniny: Jana, Danuty. Słońce wstało dziś o 04:12. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 17 godzin i 13 minut, w zenicie znajdzie się o 12:49 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:25. Ciemna noc zapadnie o 00:22, ale gwiazd można wypatrywać od 22:21.
  • 13
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

W ogóle w tym wszystkim, co ostatnio się u mnie działo zapomniałam, że niebieski kupił nam bilety na Męskie Granie, no to już trzeba będzie iść. A. co mi tam, przynajmniej się pobawię.

Jutro wielki dzień, pierwsze spotkanie z terapeutą, trochę się boję,
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi

no dzien dobry @shitty_support wesolych swjot dla ciebie z okazji urodzin lubie cie i duzo pieniozkow i zdrowia i wytrwalosci ze smolem no i koledzy goroco jest no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie