Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Dziecku też nic nie rozkazujesz? przecież dziecko nie jest twoją własnością


@Aokx:
Czy ty właśnie porównałeś dorosłą osobę do dziecka, które dopiero uczy się życia i potrzebuje wychowania aby obrać dobry kierunek? Przykro mi, że według Ciebie dorosła kobieta, którą w dodatku wybrałeś sam do roli najważniejszej osoby w Twoim życiu powinna być traktowana jak dziecko.
@SidTheKid poważnie pytasz, czy rzeczywiście jesteś debilem? xD myślisz, że kobiety noszą staniki, żeby tylko zakrywać suty? xD #!$%@? z kim ja dyskutuje. Przebiegnij się bez gaci i zobaczyć jak grawitacja będzie oddziaływać na twój najmniejszy element pomiędzy nogami xD nie trzeba być Einsteinem, żeby domyślić się, że latające cycki nie są zbyt komfortową opcją. Dzisiejsze wyzwolone idiotki robią wszystko, żeby czuć zwrok spermiarzy na sobie xD
Jak rządzisz dzieckiem to traktujesz go jako swoją własność


@Aokx:
Dzieckiem się nie rządzi, dziecko się wychowuje i uczy je życia, co jest dobre, co złe, co niebezpieczne a co jest obowiązkiem który należy do każdego. No chyba, że wychowałeś się (i/lub fundujesz swojemu potomstwu) dzieciństwo w jednostce wojskowej.
@smk666: Nie, rządzi się i wychowuje, można użyć obu słów, chodzi mi o to że wy normiki jesteście uczuleni na słowa. "Opiekuje się swoją kobietą" "rządze swoją kobietą" te zdania mogą mieć ten sam sens a o 2 się oburzycie a o pierwsze nie