Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@smk666: nie czaję tego, że przy każdym tego typu pytaniu znajduje się chłopak który używa dokładnie tego samego zwrotu "nie jest moją własnością" na reddicie też to widziałem. No kurde nie jest twoją własnością i pewnie nie będziesz jej kazał, ale jak jesteście w związku to chyba liczy się wspólne dobro i jeśli było by facetowi z tym źle to nie widzę powodu dlaczego nie miała by zakładać ten stanik.
  • Odpowiedz
do kontrowersyjnych zachowań

@Nakrecany_samotny_spacer:
Tylko, że noszenie bądź nie stanika to nie jest zachowanie kontrowersyjne. Kontrowersyjne to może być chodzenie na gołym cycu.

liczy się wspólne dobro

Oczywiście, że się liczy tylko co ma zakładanie konkretnego elementu garderoby do "dobra" w związku?
  • Odpowiedz
@Gouda94: teraz takie czasy nastały że dziewczyna bez stanika budzi sensację i przyciąga spojrzenia. Mama mi mówiła że za jej czasów jak chodziła do szkoły - Lata 70-80 - to dziewczyny o wielkości piersi pani ze zdjęcia staników nie nosiły. Nikt sterczących sutków nie traktował jako sensację.
  • Odpowiedz
nie czaję tego, że przy każdym tego typu pytaniu znajduje się chłopak który używa dokładnie tego samego zwrotu "nie jest moją własnością" na reddicie też to widziałem. No kurde nie jest twoją własnością i pewnie nie będziesz jej kazał, ale jak jesteście w związku to chyba liczy się wspólne dobro i jeśli było by facetowi z tym źle to nie widzę powodu dlaczego nie miała by zakładać ten stanik.


@Nakrecany_samotny_spacer: No
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: Toć niech chodzi jak jej wygodnie, nie jest przecież moją własnością żebym jej wyznaczał jak ma się ubierać.


@smk666 dokładnie. Z kolegami też się może pukać kiedy chce, a ty wieczorem jeszcze minete zrobisz zlizując nie swoją spermę. Cuckoldów bez jaj coraz więcej xD
  • Odpowiedz
@chixi powiedz lepiej czemu na służyć chodzenie bez stanika xD przyciąganiu spermiarzy? Raczej o wygodę nie chodzi, no chyba, że nie masz cycków więc stanik w tedy przeszkadza. Fajnie, że macie tylu orbitujących beciakow. Twoje ciało więc rób co ci się podoba będąc w związku xD
  • Odpowiedz