Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@smk666: nie czaję tego, że przy każdym tego typu pytaniu znajduje się chłopak który używa dokładnie tego samego zwrotu "nie jest moją własnością" na reddicie też to widziałem. No kurde nie jest twoją własnością i pewnie nie będziesz jej kazał, ale jak jesteście w związku to chyba liczy się wspólne dobro i jeśli było by facetowi z tym źle to nie widzę powodu dlaczego nie miała by zakładać ten stanik.
nie czaję tego, że przy każdym tego typu pytaniu znajduje się chłopak który używa dokładnie tego samego zwrotu "nie jest moją własnością" na reddicie też to widziałem. No kurde nie jest twoją własnością i pewnie nie będziesz jej kazał, ale jak jesteście w związku to chyba liczy się wspólne dobro i jeśli było by facetowi z tym źle to nie widzę powodu dlaczego nie miała by zakładać ten stanik.


@Nakrecany_samotny_spacer: No
@chixi powiedz lepiej czemu na służyć chodzenie bez stanika xD przyciąganiu spermiarzy? Raczej o wygodę nie chodzi, no chyba, że nie masz cycków więc stanik w tedy przeszkadza. Fajnie, że macie tylu orbitujących beciakow. Twoje ciało więc rób co ci się podoba będąc w związku xD