Wpis z mikrobloga

@nobrain: Oh nie sądziłem, że ktoś to tak odbierze. Oczywiście chodziło mi w większości krajach dobrze rozwiniętych i bogatych, do których Polska tez się zalicza. Przykładowo Niemcy, Anglia, Francja - wszędzie tu bez problemu powinieneś się utrzymać za minimalna.
  • Odpowiedz
@bruhh ja też nigdy nie narzekałem, ale znam ludzi którzy z powodu swojej nieudolnosci lub innych czynników, zarabiają tyle że jak 10 wezmą wypłatę, porobią opłaty to 15 pytają czy jest coś do pomocy w zamian za jedzenie albo pomoc finansową, i nie mam na myśli alkusow czy innych patodworzan.
  • Odpowiedz
wezmą wypłatę, porobią opłaty to 15 pytają czy jest coś do pomocy w zamian za jedzenie albo pomoc finansową, i nie mam na myśli alkusow czy innych patodworzan.


@filigranowylolek: alimenciarze czy kredyciarze?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wuwuzela1 ani jedni ani drudzy, poprostu ludzie którym w życiu nie wyszło, nie mają wykształcenia, utknęli w niszu spolecznym. Próbują coś że sobą zrobić ale ograniczają się do życia z miesiąca na miesiąc nie patrząc w przyszłość....
  • Odpowiedz
niektórzy ludzie cenią sobie prywatność. Ja osobiście nie mógłbym mieszkać z randomami, co innego znajomi. Ale randomy? Nie ma opcji.


@Ka4az: niektórzy cenią sobie osiągi samochodu. Ja osobiście nie mógłbym jeździć samochodem, który do setki przyśpiesza dłużej niż 8 s. No może 8,5 s, ale powyżej 10 s? Nie ma opcji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ka4az:

Wystarczy nie mieć rodziny, mieć rodzine, z która się nie chce mieszkać. Do tego wynajmujesz kawalerkę za 1.5k z opłatami, jedzenie, internet i telefon. Zarobki w biurze jako zwykły klepacz 2.5k. Serio są tacy ludzie i to nie mało.

Czyli wypisz wymaluj stereotypowy

A U NAS MATEOSZ TO JUSZ SAM MIESZKO, W MNIEŚCIE!!!

Podczas, gdy "mateosz" liczy 6 dnia miesiąca, ile parówek z tektury może kupić, by starczyło jeszcze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ka4az:

Zaraz zleca się teksty „TRZA BYŁO SIĘ UCZYC ALBO IŚĆ NA IT” - No tak bo przecież dla nas ważne żeby tez każdy pracownik przeszedł na IT XD

Ładny chochołek i cherry picking- od razu wjeżdża znienawidzone przez proli IT jako cel i skwapliwie pominięta część o "było się uczyć" xD

praca jest
  • Odpowiedz