Wpis z mikrobloga

@ViFio: No właśnie nie do końca, bo ten serial jak już zresztą ktoś zauważył był dziwny już z punktu widzenia młodych ludzi oglądających go już wtedy, tylko jakoś nad tym nie myślano. Tak prawdę mówiąc to była to rzecz kompletnie nie przystająca do pokolenia X, które w sumie prezentowali bohaterowie, tylko zapowiedź świata młodszych pokoleń, mniej zbuntowanych, bardziej ugrzecznionych pogodzonych ze korporzeczywistością, takich miejsko-biurowych. No nawet na na chłopski rozum,
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: ja jakoś widzę ludzi, którzy normalnie i kulturalnie odpowiedzieli, że lubią i wyjaśnili dlaczego - chyba o to chodzi w postach, by wywołać dyskusje. Nawet głupim memem. Więc myślę, że jedyną osobą, która się zesrała jesteś Ty.
  • Odpowiedz
@EgzeQTrol
Jesteś jak ten koleś co wchodzi na jakis plotkarski serwis i rzuca "ale kogo to obchodzi". Tak właśnie tutaj zareagowałes.

l: tak, wybierz jeden komentarz i powiedz, że wszyscy. Bardziej pasował do Ciebie avatatr który miałeś rok temu.
  • Odpowiedz
@blackhelicopters0003: No też tak uważam, po prostu nie trafia do mnie ten humor, tak jak polskie kabarety choćby. A sama produkcja Friends mało ambitna i sztucznie zagrana, także nie wiem jaki jest sens oglądać jeśli kogoś nie bawi. Za to np. Monty Python jest dla mnie spoko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dolan: takiego szamba jak himym dawno nie widzialem. Mega żałuję straconego na to czasu. Równie dobrze można obejrzeć pierwszy i ostatni odcinek i się nic nie straci
  • Odpowiedz
@Dolan: takiego szamba jak himym dawno nie widzialem. Mega żałuję straconego na to czasu. Równie dobrze można obejrzeć pierwszy i ostatni odcinek i się nic nie straci


@jirki: Nice try, to jeden z lepszych seriali typu sitcom ever wiec 2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blackhelicopters0003: kiedyś chciałem sobie sprawdzić o co chodzi w tych słynnych Friendsach. Zapuściłem pilota, minęło 20 minut i musiałem to wyłączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może to tak jak z Rick and Morty, gdzie trzeba mieć bardzo wysokie IQ żeby zrozumieć ten serial.
  • Odpowiedz
Kogos to bawi?


@blackhelicopters0003: większość sitcomów nie śmieszy osób, które ich normalnie nie oglądają i nie śledzą losów ich bohaterów. Niezależnie czy to Friends, How I Meet Your Mother, Big Bang Theory, Two and Half Men - dla osoby postronnej będą bezbekami z dołożonymi śmiechami z offu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Dolan: w życiu ... Każdy odcinek taki sam. Jedyne co go ratowało to Barney + slap bet. Nic więcej. Sama fabuła, wokół której się to kręciło było mega męczące. I ten przegryw Ted... Straszne, nigdy więcej. Poważnie, w życiu jeszcze nie czułem tak straconego czasu jak po himym
  • Odpowiedz