Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich! Jestem tu nowy. Zastanawialiście się kiedyś jakie dawki sterydów stosują najlepsi trójboiści na świecie z najcięższych kategorii? Miałem okazję poznać rekordzistę świata z USA, nie powiem wprost kto to jest z szacunku do niego. Możliwe, że niektórzy się domyślą. W szczycie formy ważył 175 kg z widocznymi mięśniami brzucha. Jego 'mostek' to 5 g testosteronu tygodniowo, a przed zawodami zwiększał dawkę do 10 g testa, dodawał 1000 mg anapolonu dziennie (20 tabletek). Oprócz tego stale leciało 30 iu hormonu wzrostu dziennie. Tak więc na dawce minimum 5 g testosteronu był przez lata. #mirkokoksy #mikrokoksy #sterydy
  • 14
Zastanawialiście się kiedyś jakie dawki sterydów stosują najlepsi trójboiści na świecie z najcięższych kategorii?


@Oplyy: Pytaj @IntruderXXL, ego ma większe niż najlepsi sportowcy, a i waga się zgadza( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kasahara: wiem, że brzmi to nieprawdopodobnie i wiele osób nie wierzy w to. Po czterdziestce zmniejszył dawki do 3 g testa i 1,5 g trenu tygodniowo co i tak jest szaleństwem dla wielu i dodawal 'tylko' 500 mg anapolonu dziennie 4 tygodnie przed zawodami. Wagę też zmniejszył do 140 kg bo groził mu udar.
@Strongest:
Bez sensu. Prawda jest taka, że oni biorą 250 mg metanabolu dożylnie i trenbolon w sprayu do ust. Wiem, bo ojciec chłopaka mojej dziewczyny miał takiego męża