Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz napisała do mnie dziewczyna na tinderze.
Byłem w tym czasie ze znajomymi, i nieco niekulturalnym jest korzystanie z teflonu podczas spotkania towarzyskiego.
Dlatego napisałem, że napiszę później, ponieważ jestem zajęty. Niestety Natalka usunęła parę.
Pytanie, czy napisałem coś niekulturalnego? Może ją czymś uraziłem, np mordą typu #incel, wyczuła moje #!$%@?? Miałem zamiar do niej napisać gdzie mam średnio parę na miesiąc, profil wydawał się sympatyczny.
Może Pani @SylwiaZTindera mi coś doradzi. Chciałbym ją serdecznie powitać na tagu #przegryw. Mam nadzieję, że będzie dla nas silnym wsparciem.
#tinder #blackpill #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_16555743856H9u1niMGsbwox0X3RHepi.jpg
  • 92
@jaann6: Nie czytałam do końca twojego wpisu, a skupiłam się na samych wiadomościach. Automatycznie stwierdziłam, że ktoś tutaj jest niezłym dupkiem, więc wychodzi na to, że dobrałeś złe słowa. Tu oczywiście nie chodzi o to, że 'polce trzeba poświęcać uwagę', a jedynie o złe dobranie słów i naprawdę... brzmi to jakbyś przez przypadek dał parę z Natalką, a później nie był zainteresowany rozmową. Mam nadzieję, że rozumiesz. Prościej - jakbyś chciał
@jaann6: "Jestem trochę zajęty zatem może innym razem porozmawiamy"
1 cześć jestem trochę zajęty - UJ wie o co chodzi czy jesteś teraz zajęty czy masz jakąś pracę na kilka dni czy jesteś zajety w sensie masz kogoś nikt się nie będzie domyślał
2 część zatem możemy porozmawiać innym razem - zatem brzmi zbyt poważnie to raz 2 znowu innym razem to żaden przedział czasowy UJ wie czy to jutro czy
@jaann6 ja też bym skasowała od razu. Bardzo oschle i wręcz trochę chamsko to zabrzmiało. Zostawienie takiej pary, z kolesiem, który ma cię ewidentnie gdzieś by świadczyło o jakiejś desperacji wręcz z jej strony. A jemu zostawia satysfakcję, że będzie czekała jak jakiś pies aż on się zdecyduje napisać, a tak ucięła szybko temat zostawiając sobie trochę godności przy okazji.
@WielkiNos: Byle co wystarczy napisać nie tak i już po wszystkim. To jakim trzeba być kolesiem i z jaką gadką żeby zatrzymać tam laskę? To teraz rozumiem dlaczego są nawet szkolenia za kasę z tego jak pisać na Tinderze.
Byle co wystarczy napisać nie tak i już po wszystkim. To jakim trzeba być kolesiem i z jaką gadką żeby zatrzymać tam laskę? To teraz rozumiem dlaczego są nawet szkolenia za kasę z tego jak pisać na Tinderze.


@daro1 No jeśli z tego screena nie czujesz, że koleś napisał tak, jakby miał ją totalnie gdzieś to już nic nie poradzę. To nie tylko moje zdanie. Kilku panów wcześniej tłumaczyło dlaczego to źle
@jaann6: Za duży tu dobrobyt? XD
Napisałeś również, że może rozmawialiście na tinderze ale nie pamiętasz.
Zasugerowałeś ze masz dużo par. Dziewczyna się wystraszyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaann6: imo napisałeś to tak jakbyś ja olał, przed przeczytaniem twojego opisu myślałem, że po prostu olales babkę bo to jakaś twoja dawna znajoma czy coś.

Ja bym napisał: "sorka, ale jestem teraz ze znajomymi i nie mam jak rozmawiać, odezwę się później"
@loczyn: Nigdzie nie napisałem, że „loszki to ku*wy”. Profil Natalki wydał mi się sympatyczny, miała nawet jedno zdanie w opisie, do którego łatwo można było nawiązać rozmowę. Po profilu sprawiała wrażenie sympatycznej.

@Vidiomina: dobrobyt miał być sarkazmem, nawet miałem wrzenie, że załapała, ponieważ przytaknęła i dodała małpkę z zasłoniętymi oczami, czyli, że nie widzi.
@WielkiNos: Nie widzę tu nic co by wskazywało na olewanie. Nie każdy ma ochotę siedzieć na Tinderze i odpisywać laskom zaraz po otrzymaniu wiadomości i do tego jeszcze kiedy są aktywne. Nie wiem jakim to trzeba być specjalistą i jak doświadczonym w takim pisaniu na Tinderze bo tu mi wygląda że byle co można napisać nie tak jakby laska chciała i już po rozmowie. O kasowaniu par to nawet nie ma
@jaann6: napisałeś kulturalnie, nawet bardziej rozwinąłeś swoje myśli niż przeciwna strona mimo to w komentarzach zostałeś nazwany dupkiem, nie umiejącym pisać, jesteś oschły i chamski, jesteś autystyczny, #!$%@?ą, przegrywem.

Nie znam się na tej aplikacji, popieram @Lolexmen: że mogłeś nic nie pisać skoro byłeś zajęty.
To nie zmienia jednak sytuacji że na wykopie same wygrywy, piszą idealnie zawsze konstruują swoje myśli w 100% trafnie i wszystko wiedzą co zrobić w
@dzika_kaczka_bez_dzioba: Tak bo żeby na Tinderze zaruchać to trzeba wyskoczyć z idealnym tekstem i nie popełniać żadnych błędów. Ciekawe ile tam jest takich lasek które chcą żeby je jakiś facet tylko zabawiał, odpisywał zaraz jak napisze wiadomość a spotkanie i tak nigdy nie było w planie?
@girlsgowild: Raz narzekacie, że niebiescy nie odpisują, jak odpisują, ale nie mogą rozmawiać też źle. Gdyby parę skasowała następnego dnia to ok, ale chciałem do niej napisać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jaann6: Nie pisz takim oficjalnym językiem. Używaj emotikon. Nie używaj słów przepraszam, proszę. W języku polskim, w koleżeńskich relacjach, te słowa mają mocne znaczenie - używasz tylko gdy masz za co prosić czy przepraszać. Zamiast przepraszam - sorry.
"Sorry, ale ja Ciebie nie kojarzę :D
Może się kiedyś spotkaliśmy ja Tinderze ale kurcze nie pamiętam."
"Ahhh akurat jestem zajęty, mogę do Ciebie napisać później? :)"
Druga zasada podrywu (pierwsza to wygląd)