Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz napisała do mnie dziewczyna na tinderze.
Byłem w tym czasie ze znajomymi, i nieco niekulturalnym jest korzystanie z teflonu podczas spotkania towarzyskiego.
Dlatego napisałem, że napiszę później, ponieważ jestem zajęty. Niestety Natalka usunęła parę.
Pytanie, czy napisałem coś niekulturalnego? Może ją czymś uraziłem, np mordą typu #incel, wyczuła moje #!$%@?? Miałem zamiar do niej napisać gdzie mam średnio parę na miesiąc, profil wydawał się sympatyczny.
Może Pani @SylwiaZTindera mi coś doradzi. Chciałbym ją serdecznie powitać na tagu #przegryw. Mam nadzieję, że będzie dla nas silnym wsparciem.
#tinder #blackpill #logikarozowychpaskow
jaann6 - Pierwszy raz napisała do mnie dziewczyna na tinderze.
Byłem w tym czasie ze...

źródło: comment_16555743856H9u1niMGsbwox0X3RHepi.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@jaann6: ja #!$%@?, nie potrzebnie zaczynales z tą pierwsza wiadomością. Uznała że bank chcesz ja splawic i że to właśnie ona nie jest tym "dobrobytem"
  • Odpowiedz
@jaann6: szczerze powiedziawszy odebrałbym to jako takie delikatnie spier.....

Imo dużo lepiej jakbyś napisał to co napisałeś do nas w poście
  • Odpowiedz
@jaann6: Nie czytałam do końca twojego wpisu, a skupiłam się na samych wiadomościach. Automatycznie stwierdziłam, że ktoś tutaj jest niezłym dupkiem, więc wychodzi na to, że dobrałeś złe słowa. Tu oczywiście nie chodzi o to, że 'polce trzeba poświęcać uwagę', a jedynie o złe dobranie słów i naprawdę... brzmi to jakbyś przez przypadek dał parę z Natalką, a później nie był zainteresowany rozmową. Mam nadzieję, że rozumiesz. Prościej - jakbyś chciał
  • Odpowiedz
@dobrychlopakzsenegalu: Wiem, mam duże problemy z pewnością siebie, dopiero staram się wyjść z przegrywu.
Dzięki wszystkim za komentarze, mam nadzieję, że następnym razem pójdzie mi lepiej. Trzymajcie kciuki.
  • Odpowiedz