Wpis z mikrobloga

@WielkiNos dziękuję za wspaniałą radę, żeby kobieta dobrze wyglądała wystarczy,że walnie tapetę.

Mężczyzna jeśli nie ma genetyki, żeby miał brodę musi smarować się dwa razy dziennie trucizna, która pierwotnie była stosowana jako lek na ciśnienie, wspomagać to herbata ze skrzypu i pokrzywy, a jak chce żeby szybko rosło to wystarczy brać lek,który może sprawić że jest bezpłodny.
@WielkiNos broda jest beznadziejna, zaraz zostanie wyśmiany na grupkach tinderowych, albo na konfie koleżanek. Nie wiem jaki reverse image zrobiłaś, ale wyszedł słabo.

Chodzi już na siłownię, I gowno dala.
@rosikk1 wyśmiewa się tych co nie mają pewności siebie. Robiłam tym samym co ty.

Mi tam się podoba mimo, że nie lubię blondynów.

Co do siłowni to mikrokoksy lepiej doradzą co robisz nie tak, że nie masz efektów. Wrzuć im swoje sety z prośbą o poradę.
@rosikk1:

Mężczyzna jeśli nie ma genetyki, żeby miał brodę musi smarować się dwa razy dziennie trucizna, która pierwotnie była stosowana jako lek na ciśnienie, wspomagać to herbata ze skrzypu i pokrzywy, a jak chce żeby szybko rosło to wystarczy brać lek,który może sprawić że jest bezpłodny.


Masz na myśli minoxidil?