Wpis z mikrobloga

@v1lk: @domelradom: jprdl…. Głapie wierzyłeś jak mówił że nie wzrośnie? To może Morawieckiemu i Sasinowi też wierzysz, jak mówią że jest super?

Nie wiem gdzie pracujesz, ale módl się żeby tam nic nie siadło. Rata ci jeszcze skoczy i przygotuj się na 5, 5.5 w zimie.
Porozmawiaj z jakimś doradcą finansowym, bo na dłuższą metę nie dasz rady. Dziecko, choroba, rozwód czy nawet głupi mandat lub naprawa auta
  • Odpowiedz
@domelradom:

@DexterFromLab jasne, biorę, dlatego sprawdzam ceny domów w okolicy i patrzę czy sprzedanie nieruchomości pozwoli na spłatę kredytu i ile z tego zostanie. To wyjście awaryjne typu atomowego ;)


@domelradom: teraz to sobie możesz sprawdzać, bo już jest inny rynek i tego gorącego ziemniaka już nikomu nie podrzucisz :(
  • Odpowiedz
  • 0
@yelm no k---a xD NIE ROZUMIESZ. Nadpłaciles tym 300k i zostało Ci 200k i teraz płacisz jakąś ratę nazwijmy ją IKS (wybrałeś skrócenie okresu) . Ja też chcę żebyś płacił ten sam IKS i tak samo wcześniej skończysz spłacać. Po prostu będziesz to robił dobrowolnie, a nie z przymusu (jak w Twojej opcji). W moim podejściu jak Ci zachoruje córka i będziesz miał chorom corkem i potrzebę kupienia leków za 100
  • Odpowiedz
  • 0
@artur-hemingway dwa pytania

naprawdę uważasz że cała inflacja jest spowodowana niskimi stopami i dostępnością kredytów?

Dlaczego po podniesieniu stóp inflacja nie spadła?
  • Odpowiedz
  • 0
@artur-hemingway a drugie pytanie? Dlaczego po podniesieniu stóp inflacja nie spadła?

No i jak wysoko Twoim zdaniem powinny rosnąć te stopy, jeśli mówisz że powinny dalej? Do ilu?
  • Odpowiedz
@oslet: a kulturalnie napisać się nie da? Tylko z szydera i wyższością. „Ogarniam” co napisałeś, nie spinaj się tak. Pokaz konkretne liczby i wyliczenia bo jednak wszystkie artykuły jakie czytałem mówią inaczej niż Ty.
  • Odpowiedz
@SPGM1903: Najlepszy komentarz tutaj. Jedyna niewiadoma to czy krytykę do której się odniosłeś piszą ekonomiczno-społeczni ignoranci, czy płatne trole wbijające Polaków 'tam gdzie ich miejsce'. To już jest jakiś syndrom sztokholmski.

Na miejscu banksterskiego polskiego nierządu tak bym robiła, by wszelką racjonalną krytykę zduszać tego typu argumentami, co by Polacy nie zaczęli czuć się jak wartościowi ludzie którzy mają prawa i których państwo powinno chronić przed bankami, korporacjami i wszelkim
  • Odpowiedz
To jest bandytyzm w najczystszej postaci. Całe ryzyko jest po stronie kredytobiorcy


@yggdrasil: Bandytyzm, którego ofiarą stajesz się świadomie, z własnej woli i dokładasz się do tego bandytyzmu, żeby dalej funkcjonował.

Chyba, że wrzucili Ci tabletkę gwałtu przed podpisaniem umowy?
  • Odpowiedz
  • 0
Zarabiasz powiedzmy 7000 zł bo dużo się uczyłeś. Budujesz tak naprawdę ten kraj i jakiś dobrobyt przy czym zwyczajnie chcesz zamieszkać w jakimś kurniku klatkowym aż nagle polityka i jakies glupie pomysly rządzących doprowadzają do twojego upadku fizycznego i psychicznego.

Współczuję gości i jedyne co mógłbym poradzić to zostawić im to i uciekać z tego kraju.
  • Odpowiedz