Wpis z mikrobloga

@domelradom Pierwsze komentarze jakie dostałeś to śmiech i że trzeba było czytać umowę. Bo jak ktoś w tym kraju ma większe ambicje niż j-----e u Janusza po 12h i wypicie piwka podczas meczu to już jest bogolem i dobrze, że mu się noga powinęła. Dlatego u nas nigdy nie będzie dobrze. Jedni się śmieją z drugich, że mają teraz problem bo kredyt na głowie. W normalnym kraju to w-------i są wszyscy
  • Odpowiedz
@domelradom: Utożsamiam się. Też mam jedną hipotekę na Wiborze 6M i też mi rata wbiła na 4k po aktualizacji – wkurzyło mnie to, nadpłaciłem 200k i teraz mam ratę o 300 pln niższą niż przed podwyżkami*. Mam też super plan, że jak tylko będzie można (a chyba już jest postanowione, że będzie można – nie jestem pewien, bo nie śledzę tematu dokładnie) zrobić "wakacje kredytowe" z okazji wysokich stóp to
  • Odpowiedz
  • 0
@GrochenMochen ja miałem też kalkulacje na 600k i rata miała być w okolicy 3k. Całe szczęście nie udało mi się znaleźć odpowiedniej działki więc nie wpakowałem się w kredyt. Teraz pewnie nie wystarczyłoby mi na wykończenie domu bo materiały podrożaly że brakło by mi 200k a i rata byłyby kosmiczna. Więc jestem mega szczęśliwy i współczuję wszystkim bo wiem ze prawie sam znalazłem się w takiej sytuacji
  • Odpowiedz
@v1lk:

W byle g---o pracy w nl zarobisz tyle że po opłaceniu rachunków i żarcia zostaje 1k€, jeżeli takie możliwości do ciebie nie przemawiają to ja nie wiem

Myślę że nie każdy ma siłę i chęci by rypać fizycznie w jakimś kołchozie na zachodzie
  • Odpowiedz
@perfumowyswir: dodam jeszcze że nawet jakbyś był mitycznym programista 20k i miał odłożone pół miliona na koncie to i tak potwierdza tezę, że jesteś za głupi na inwestycje

Jakbyś nie był, to już byś miał zainwestowane
  • Odpowiedz
@durielek2:no ale jesli masz troche pojecia o ekonomii, to wiesz ze dodrukiem niczego nie zbudujesz na dluzsza mete. poza tym nie widzieli jak pis rozdaje pieniadze? przez tych debili kredyciarzy musialem kupowac drogi material budowlany, a i tak zdazylem przed tymi p--------i podwyzkami. niech gina.
mogli dac se na stale, ale polak cebulak motzno w nich siedzi i nie dadza zarobic banksterom xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dorth:

W umowie bylo napisane ze w lutym 2022 bedzie wojna, dwucyfrowa inflacja i Glapczajld bedzie ostro podnosil stopy % mimo iz mowil inaczej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pewno nie, tak samo jak przy telefon za złotówkę nie ma napisane, że płacisz 24 raty po 200zł, tylko zawsze oszukują xD
  • Odpowiedz
Klasyk klasyków no cóż, gość chciał wyruchać Freda, ale to jednak Fred wyruchał jego. Cóż można więcej rzec, trzeba było nie pakować się w kredyty i żyć na takim poziomie na jakim życie pozwala¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz