Wpis z mikrobloga

Już jutro katole wyjdą na ulice ostentacyjnie manifestować swoją wiarę i obnosić się ze swoim katolicyzmem. Rozumiem, że ktoś może być katolikiem, ale niech to praktykuje u siebie w domu, a nie na ulicy gdzie np. patrzą na to wszystko małe dzieci, których kolorowa procesja może zachęcić do zostania katolikami! Mam kolegę, który jest prawdziwym katolikiem i powiedział, że on nie chodzi w ogóle na te całe procesje

#bekazkatoli #religia #bozecialo
  • 165
się zesrał jeden kiedy prawactwo osiągnęło taki poziom, że czytając komentarze na wykopie nie wiesz czy ktoś z nich szydzi, czy ich reprezentuje. Sam obstawiłem, że kolega @RumperPrumper pije do ONR-ków i innych takich elementów, ale ręki nie dam sobie uciec.


@van-der-staas: Nie no, to sarkazm
@nieocenzurowany88: Ten piękny dzień kiedy parada zboczeńców przechodzi przez moją dzielnicę i jodłuje przez mikrofon z rana XD Przez kilka lat zatrzymywali się pod moim balkonem, serio wstaję rano, podnoszę rolety a tam tłum ludzi XD W zeszłym roku zmienili miejsce i sie rozłożyli z mikrofonem i głośnikami na trawniku pod innym blokiem tuż pod oknami do sypialni XDDD Nie zapominajmy również o syfie, który zostaje na ulicach później z sypanych
gejow nie wolno oskarzyc bo to homofobia


No tak było, nie zmyślam. Na pewno masz na to dowody. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nawet na wykop kasuja komentarze jak ktos przypomni orientacje kolejnego pedofila


A skąd znasz orientację pedofila? Bo badania wskazują, że pedofilowi zależy na wieku ofiary a nie płci. Domyślam się, że masz zatem nowe i lepsze badania mówiące coś przeciwnego?
@dekorator
@nieocenzurowany88: Mam kolegę chrześcijanina i mówi że oni tylko szkodzą sprawie.
W Biblii ma napisane co robić:

Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu.

Tymczasem tamci