Wpis z mikrobloga

Już jutro katole wyjdą na ulice ostentacyjnie manifestować swoją wiarę i obnosić się ze swoim katolicyzmem. Rozumiem, że ktoś może być katolikiem, ale niech to praktykuje u siebie w domu, a nie na ulicy gdzie np. patrzą na to wszystko małe dzieci, których kolorowa procesja może zachęcić do zostania katolikami! Mam kolegę, który jest prawdziwym katolikiem i powiedział, że on nie chodzi w ogóle na te całe procesje

#bekazkatoli #religia #bozecialo
  • 165
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@SmakoszKotow:

już się zesrał jeden

Kiedy prawactwo osiągnęło taki poziom, że czytając komentarze na wykopie nie wiesz czy ktoś z nich szydzi, czy ich reprezentuje. Sam obstawiłem, że kolega @RumperPrumper pije do ONR-ków i innych takich elementów, ale ręki nie dam sobie uciec.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: Mnie też to się nie podoba. Pewnie zablokują ruch publiczny i przez to spóźnię się do kina. To jest niedopuszczalne! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ogóle oni są mega głośni i się wydzierają po tych ulicach. Jak jakieś bydło - No kto to widział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: Na tym polega wolność, że każdy może chodzić na takie manifestacje jakie chce. Jak lewaki organizują tęczowe demonstracje jest wszystko cacy, jak katolicy chodzą na procesje jest be. Ból dupy gimboateisty.
  • Odpowiedz
Procesje nie są gorszące w przeciwieństwie do parad zboczeńców.


@Rumbdgty: Oczywiście, że są. W przeciwieństwie do "parad zboczeńców", które nie mają wpływu na niczyją orientację seksualną, procesje promują katolicyzm do którego każdy może dołączyć. A każdy rozumny człowiek w 2022 roku powinien już dawno wiedzieć, że z punktu widzenia społeczeństwa Kościół nie powinien rosnąć w siłę, tylko najlepiej upaść jako organizacja szkodliwa dla państwa.
  • Odpowiedz
ojejku gimboateisto, jak Ci się to nie podoba to wyjedź z kraju :(


@Piospi: Ojejku katolu, jak ci się nie podobają parady równości to wyjedź z Europy na bliski wschód :(

Beka z idiotów, którzy nie zauważyli że ich udział pod tym wpisem to automatyczna orka nieważne co by powiedzieli xD No ale co jak co, bycie konsekwentnym to zdecydowanie nie jest cecha osób wierzących.
  • Odpowiedz