Wpis z mikrobloga

jestem zje#$any ale uważam, że toalety w miejsach publicznych powinny być prawdziwymi osobnymi pomieszczeniami, a nie dyktą, która tylko oddziela od siebie sracze(jak picrel). Ostatnio poszedłem na jedynkę w robocie, gdzie mamy właśnie takie dykty tylko. W kabinie obok typ uwalniał barabasza. W pewnym momencie barabasz przed opuszczeniem postanowił wydać z siebie tak komiczny, soczysty i jednocześnie długi dźwięk pierda, że autentycznie na głos parsknąłem pod nosem xD Typ na bank to słyszał, więc postanowiłem się jak najszybciej stamtąd ulotnić, bo może to jakiś mój bliski współpracownik i byłby troche pszyps XD
#heheszki #pracbaza #srajzwykopem
silnikAtrakcyjny - jestem zje#$any ale uważam, że toalety w miejsach publicznych powi...

źródło: comment_1655213198fOQjgPCWcqU1gAQnut4Zob.jpg

Pobierz
  • 54
@Shmoikel: czlowieku XD nawet psy jak srają to sie patrzą na innych członków stada, zeby być w pore zaalarmowanym o niebezpieczeństwie, bo sranie i sen lub utrata przytomnosci to jedyne sytuacje w ktorych ssak jest bezbronny XD nikt kogo moge wyobrazic sobie, ze znam, nie gustuje raczej w sraniu grupowym XD Chlop z produkcji co sie spruł, że nikt nie chce jego gówna wąchać
@silnikAtrakcyjny daj spokój Teściowe wpadli na zajebisty pomysł zrobienia 2 łazienek obok siebie połączonych rurą wentylacyjną Nie wiem jaki cel temu przyświecał, ale no nie mogę #!$%@? zwieracza puścic jak słyszę jak ktoś obok szcza albo wali dwóję i okręt daje nura na peryskopową Wszystko słychać że zdwojoną głośnością normalnie jakby ktoś walił potwora prosto do megafonu