Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam niski poziom testosteronu w wieku 20 lat (total T 480 ng/dl, a więc mniej niż średnia 60 latków).
Prowadzę bardzo sportowy tryb życia, siłownia do 6 razy w tygodniu, dużo ruchu, dużo produktów mięsnych.
Mam całkiem dobre wyniki siłowe: 155 kg na klatkę piersiową, 180 w przysiadzie, i ciąglę progresuję, mimo braku suplementacji czy nawet diety. Trzymam dość poziom tkanki tłuszczowej: około 12-14%.
Skąd więc taki wynik? Przy moim trybie życia powinienem mieć zdrową wartość z górnych widełek: okolice 800-1200ng/dl.

Mam kiepski nastrój od lat i zaawansowane problemy z erekcją, więc to układa się w pewną całość.
Wiem, że lekarze nie pomogą, ponieważ wynik mieści się w widełkach (gdzie niedobór występuje dopiero poniżej 240ng/dl, a więc wartości kilkukrotnie niższej niż średnia 70 latków).

W jaki sposób mogę naturalnie przywrócić optymalną ilość testosteronu, zanim skieruję się w stronę TRT? Chociaż te 800 ng/dl...

#mikrokoksy #silownia #testosteron #niebieskiepaski #zdrowie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a889d2924ad7d1568c15d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 25
@TomekABC123: Takiego dietetyka słuchałem co mówił. Ja mam 23 lata i miałem ostatnio na badaniach 680 chyba. Tylko, że ja mam z jakieś 8 kg nadwagi i zaniedbałem, siłkę, dietę, sen i melanże czasami za bardzo wchodzą. W sumie te badania robiłem w poniedziałek, gdzie piątek i sobotę melanżowałem, a wcześniej były święta, gdzie melanżowałem to być może też trochę ten wynik być nie bardzo miarodajny.

https://www.youtube.com/watch?v=5yyGZJ5ghIs tutaj masz fajny materiał
OP: > Z tą średnią dla 60 latków to #!$%@?łeś.

@Kasahara: opieram to na tym źródle: androgenhacker.com testosterone-levels

Średnia dla 20-25 to: 692, a więc mam 31% niższy od rówieśników.
Średnia dla 55-60 to 552, a więc mam 13% niższy od przeciętnego staruszka.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Średnia dla 20-25 to: 692, a więc mam 31% niższy od rówieśników.


@AnonimoweMirkoWyznania: i wyższy/równi niż 69 %....

nie lepiej byłoby jednak mieć te 800, 900?


Lepiej ale to niewiele zmienia szczególnie w przypadku Twoich problemów.

Czy suplementacja cynkiem, witaminą d3 i innymi takimi substancjami


Jeśli masz niedobory troche pomoże - nieznacznie. Jeśli nie, to nie zmieni nic