Wpis z mikrobloga

@cichooo: Jak dobrze widzę na zdjęciu to za chwilę prawy pas skręca w prawo więc naturalną rzeczą jest, że w tej sytuacji chcąc jechać prosto jedzie się pasem środkowym.

W szerszym kontekście, kończenie się skrajnego prawego pasa jest notoryczne, dodatkowo to właśnie na prawym pasie są umieszczone wszelkiego rodzaju studzienki, kratki itp które co chwila trzeba omijać albo wjeżdżać w nie ryzykując zawieszenie
@susel380: w szerszej perspektywie, zwykle ludzie którzy mają taki problem ze zmianą pasa na prawy, spotykają kolegę, który jedzie z tą samą prędkością i sobie blokują 2 pasy i tu chłop wrzucił zdjęcie 3 pasmowki, mi bardziej chodzi o dwupasmowe drogi. Ogólnie jeśli jest wolny prawy masz nim jechać i tyle.
@cichooo: patrzę jak gość #!$%@? się w typa wyjeżdżającego z dojazdówki i panicznie ucieka na mój pas prawie zahaczając mój tyłek XD ale to dwupasmówka wiec nie mam gdzie uciec
@yahoomlody

@cichooo

@v1lk dlatego polaczkom nie warto robić dróg szybkiego ruchu 3pasmowych, bo to marnowanie pieniędzy, i tak zamulacze wybierają pas środkowy. Na wjeździe do mojego pięknego kiasta szczecin jest 3pasmowka dosyć długa i najwolniejszy pas to naturalnie środkowy xD

Przepisowe 120km/h to zamulanie?

O nowe, nie znałem ()