Wpis z mikrobloga

widać właśnie jakie masz doświadczenia ( ͡º ͜ʖ͡º) wyprzedzanie prawym = mandacik, ktoś jedzie przepisowo 120km/h środkowym a ty ciśniesz prawym = mandacik.


@v1lk: masz rację, jak ktoś ciśnie środkowym bez sensu 120km/h licznikowe (to bardzo ważne, bo licznikowe 120km/h to zazwyczaj ok 112km/h realnie) i jest wyprzedzany z prawej to mandacik, ale dla gościa który przykleił się środkowego pasa ( ͡° ͜ʖ ͡
@Kombajn_Bizon_

@cichooo: tępe #!$%@? w głównej mierze i dziady w kapeluszach. Na środkowym jadąc 80 km/h na ekspresie czują się bezpiecznie...


Przykre i tez tego nie rozumiem, dla nich właśnie jest najlepszy prawy pas ( ͡º ͜ʖ͡º) nikomu się wtedy krzywda nie dzieje, a jadąc dostatecznie blisko tira (nadal przepisowo) mozna by zaoszczędzić na paliwie bo spada opór powietrza ( ͡º ͜ʖ͡º
@cichooo 140km/h na drodze gdzie dozwolone jest 120km/h w dodatku np. Na łuku, no bardzo ciekawa sytuacja ( ͡º ͜ʖ͡º) jak by się na to odniósł przydrożny policjant z miernikiem prędkości ( ͡º ͜ʖ͡º)
@cichooo: jak zwykle u wykopków najgorszym przewinieniem jest jazda innym pasem, niż prawy, a jak ktoś #!$%@? to luzik, pewnie jedzie bezpiecznie xD
Powinni to zmienić i ciekawe do czego byście walili( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@picasssss1: powiem tak, według tych, co tu próbują usprawiedliwić swoje #!$%@? na drodze ja jestem furiatem, podjeżdżam ludziom na dupę i tak dalej. Nie chce mi się tłumaczyć, ale jeżdżę bardzo bezpiecznie, zawsze trzymam dystans, interesuje się techniką jazdy, bo mnie to jara. Nie jestem furiatem, nie zajeżdżam nikomu drogi i #!$%@? nikomu nie migam jak się ciągnie. #!$%@? mnie to, że ludzie nie umieją jeździć i tyle. Według mnie frustratami