Wpis z mikrobloga

@cichooo

@v1lk: skoro Seba z bety ma więcej oleju w głowie niż ty i nie dostaje palpitacji serca jak zmienia pasy, to weź się lepiej zastanów co z tobą jest nie tak xD


Taa, masz oleju pełno szkoda tylko że wymienić się nie da ()

Na pewno masz bete ( ͡º ͜ʖ͡º) albo passerati lub coś w gazie (
@moskal888

@v1lk: no straszny wyczyn zmienić pas? jak ty #!$%@? na zakrętach musisz cierpieć. I tak żebyś wiedział, jesli droga jest więcej niż jednojezdniowa i oddzielona pasem zieleni to możesz jełopie prawym, za to jak nie jest oddzielona to nie mozesz


Co #!$%@? sto metrów będę pas zmieniał bo seba #!$%@? srodkiem i chce wolny pas, a niech #!$%@? na lewy i tam kwiczy, od tego jest ( ͡º ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
@v1lk: gościu, ty mnie próbujesz sprowadzić do swojego poziomu, szukając nie wiem, poparcia swojej #!$%@? tezy w tym jakie mam auto, czy jestem sebkiem i tak dalej. Sam masz #!$%@?ą mentalność, zachowujesz się jak jakiś beton pisowski, będziesz jeździł tak jak ci wygodnie, a nie zgodnie ze sztuką i #!$%@?. Co ty jeszcze chcesz tu osiągnąć? Takich jak ty się wyprzedza i o nich zapomina, bo po #!$%@? się spinać. Moim
@cichooo o awansowałem na pisowca xD mentalność betonu to ty prezentujesz, lubisz #!$%@?ć to na lewy I możesz jechać ile gaz ci pozwoli, mi odpowiada moje 120 i tiry na prawym +reszta, tyle w temacie, jak nie potrafisz tego zrozumieć to kup sobie rower, najlepiej kolażowke ( ͡º ͜ʖ͡º) umysłowo nie się nie zmieni wtedy ( ͡º ͜ʖ͡º) ale będzie królem szos
@cichooo: No wczoraj jechałem lewym i jakiś dzban mnie wyprzedził prawym a potem niebezpiecznie przy prędkości atostradowej wjechał mi tuż przed maskę. Problem w tym, że wszyscy na lewym pasie jechaliśmy za tirem a kiedy ten już zjechał na prawy pas znowu wyprzedziłem tego dzbana.
@moskal888

@v1lk: przecież chodzi o to, że są trepy co tak jadą kilka kilometrów, czasem bo tak, bo jak widać zmiana pasu jest mega trudna, a czasem bo na horyzoncie widzi wolniejszy samochód. Nie chodzi o wyprzedzanie kolumny tirów.


Właśnie o te tiry mi chodziło, a skoro jest lewy pusty to co jemu szkodzi pas zmienić? I tak już #!$%@? a ja mam swoje płynne, stałe, 120km/h (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@cichooo: Gościu, podejmujesz dyskusje z jakimiś napinaczami co mają po 10 lat i ich jedyny kontakt z motoryzacja to jak rodzice ich zapinają do fotelika (może tyłem jeżdżą i stąd ten problem z rozróżnieniem prawego/lewego pasa). Nie trać nerwów nawet na nich, z głupotą nie wygrasz.