Wpis z mikrobloga

@cichooo: no ja rozumiem ze powinno sie jezdzic prawą stroną zawsze ale realia są takie ze na prawym pasie jezdza ciagle tiry wiec srodkowy pas jest jakby dla osobówek co innego jakby byla pusta droga, a po drugie primo czesto tak jest np na AOW ze jak jedziesz prawym pasem to potem masz problem bo sie konczy i robią z niego zjazd w prawo i musialbys co chwile zmieniac pas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Khaine: stawiając sprawe w ten sposób, myślę że oboje, chociaż bardziej ten co #!$%@?. Nie jesteśmy od łapania #!$%@?, tylko policja i każdy policjant powie Ci, że lepiej takiemu zjechać i niech jedzie dalej, niż robić cokolwiek innego. Mimo wszystko powinniśmy stosować się do zasad i być na prawym, jeśli nie mamy potrzeby wyprzedzania.
  • Odpowiedz
JEŚLI jedziesz ŚRODKOWYM pasem i zostajesz WYPRZEDZONY z PRAWEJ strony to zastanów się co ty #!$%@?. Dziękuję.


@cichooo: ty no, ale czekaj. Skoro ktoś jedzie środkowym, a ktoś z tyłu chce go wyprzedzić i ma pretensje, że ten ze środkowego nie zjeżdża na pusty prawy to... co ten z tyłu też robi na środkowym skoro prawy jest przecież pusty? Oboje powinni jechać prawym. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@cichooo: mnie instruktor #!$%@?ł wczoraj ze 2-3 razy - tylko, że ja nie jechałem środkowym pasem na jakiejś ekspresówce tylko po mieście i Pan Mietek do mnie mówi: "i egzamin oblany" - ja się zastanawiam czemu i dopiero jak obczaiłem, że mnie ludzie z prawego pasa wyprzedzają, to obczaiłem o co chodzi. Potem jeszcze zwrócił uwagę, że po #!$%@? zjeżdżać na maksymalnie lewy pas przy skręcie, jak mam oba pasy
  • Odpowiedz
pięknie, czyli ogólnie #!$%@?ć przepisy, jeździmy sobie jak w Ameryce, gdzie każdy jedzie swoim tempem każdym możliwym pasem bo można.


@cichooo: o ile nie chcesz być pałowany za silnik odpalony dłużej niż minutę, to sam zapewne święty nie jesteś, natomiast częsta zmiana pasa i szukanie wolnego kawałka na prawym, tylko po to żeby za 500m musieć znowu lawirować, to kretynizm i zwiększenie zagrożenia niepotrzebnymi manewrami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Krupier: nie wiem co on tam robi i czemu ma pretensje, ja w tej sytuacji dalej jadę prosto prawym xD
@FanRuskichPierogow: brawo, o to chodzi, oczywiście, że to jest logiczne, wystarczy usiąść i się nad tym zastanowić. No, ale są ludzie, którzy do teorii podchodzą po 5 razy i dalej nie rozumieją i zdać nie mogą xD
  • Odpowiedz
@cichooo nie k*a, co sto metrów będę pas zmieniał żeby tiry wyprzedzić xD jadę środkowym, a do z*********a mają zjeby lewy, niech sobie jadą ( ͡º ͜ʖ͡º)


@v1lk: A to podatek od zmiany pasa płacisz czy tez ten manewr to dla Ciebie potwornie trudna sztuka, że tak się wzbraniasz przed jego wykonaniem?
  • Odpowiedz
@cichooo: Chcesz jak człowiek z człowiekiem? Ile razy Ci się zdarzyło wyprzedzać lewym pasem? Ile razy Ciebie wyprzedzano lewym pasem? Przy jakiej prędkości.

Gadać już o tym nie idzie. Ludzie jadący lewym pasem wyprzedzają na 90% przypadków. Jeżeli wyprzedzają z maksymalną dozwoloną prędkością to jakkolwiek go poganiając czy to światłami czy siedząc na zderzaku jesteś #!$%@?, bucem i śmieciem zagrażającym bezpieczeństwu na drodze. Nie zapraszam nawet do dyskusji bo nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tellet: cały czas mówimy o sytuacji na pustej drodze i samochodzie A na środkowym i samochodzie B na prawym jadącym szybciej od A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruda_stuleja: ale zaraz, zesrales się tak trochę do mnie w sumie nie rozumiem dlaczego xD kogo ja poganiam bo wyprzedza lewym? Chyba się nie zrozumieliśmy. Zwolnij trochę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Poliuretanowy_Mariush: nawet taki piękny obrazek Ci zrobiłem. Gdzie ja tu jestem na bakier z prawem i wykazuje się nieznajomością przepisów? Co ty robisz na środkowym pasie?

@cichooo: tylko że błędem w Twoim obrazku jest napisana prędkość. Zazwyczaj to nie wygląda tak że ja jadę na środkowym 90 a Ty z prawej strony 100, tylko ja #!$%@? 120 przy ograniczeniu 120, a jakiś #!$%@? wyprzedza mnie jadąc z prawej
  • Odpowiedz
@cichooo: Tak zesrałem się. Ja. Zadałem 3 proste pytania. Jak sobie na nie odpowiesz to robienie kolejnej gównoburzy wśród kierowców nie będzie potrzebne. Plus napisałem ,,jeżeli" aby skrócić te bezcelową dyskusje.
  • Odpowiedz
@cichooo: Jeśli skrajny prawy jest pusty to jak najbardziej nim jadę. Jeśli na drodze jest od #!$%@? tirów to po #!$%@? się pchać na skrajny prawy i jechać slalomem?! Jedz sobie spokojnie środkowym, a wyprzedzaj skrajnym lewym.
  • Odpowiedz
@cichooo stąd ze tak #!$%@? ze jak widzi wolne miejsce z prawej to sie #!$%@? gdzie tylko sie da, nie raz jadąc lewym pasem taki pajac mi sie #!$%@? z prawej bo wyprzedzalem jadąc 130 na sce dwupasmowej
  • Odpowiedz
same porównania, mniej konkretów, obrażanie i spekulowanie - luzik, ja jestem problemem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@v1lk: o chuuuuj xD doczytałem tą Waszą męczącą wymianę zdań tylko do tego miejsca, ale jak hipokryzją zajechało, to głowa mała xD
  • Odpowiedz