Wpis z mikrobloga

kierowcy, który znajduje się na pasie środkowym bez żadnego powodu


@cichooo: obawiam sie ze caly problem wynika z tego ze ty masz inne zdanie na temat tego czy nie maja zadnego powodu, byc moze wiedza ze zaraz beda wyprzedzac tiry na prawym / zbliza sie wlot (gdzie ludzie nie wiedza co sie dzieje i zwalniaja przed wlaczeniem sie do ruchu) wiec po #!$%@? zmieniac na 5 sekund pas zeby zaraz
  • Odpowiedz
Zazwyczaj to nie wygląda tak że ja jadę na środkowym 90 a Ty z prawej strony 100, tylko ja #!$%@? 120 przy ograniczeniu 120, a jakiś #!$%@? wyprzedza mnie jadąc z prawej 140. I to nie jest normalne.


@misiek735: jeżeli masz wolny prawy to jedziesz prawym i tyle. Prędkości nie mają najmniejszego znaczenia. Jakoś ludzie w Niemczech potrafią jechać prawym (o ile jest wolny) jadąc nawet 180, a w Polsce
  • Odpowiedz
czyli ogólnie #!$%@?ć przepisy, jeździmy sobie jak w Ameryce, gdzie każdy jedzie swoim tempem każdym możliwym pasem bo można.


@cichooo: rozumiem, że ty zawsze jedziesz z maksymalnie maks. dopuszczalną prędkośćią?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cichooo: o wyjazd /wjazd do warszawki taki piękny. Ludziom łeb #!$%@? że chłop ze wsi przyjechał i prawym wyprzedza jeszcze trąbie na każdego żeby pomyślał co robi
  • Odpowiedz
rozumiem, że ty zawsze jedziesz z maksymalnie maks. dopuszczalną prędkośćią?


@cichooo: przecież nie ma takiego obowiązku. Chyba, że chodzi Ci o przekraczanie prędkości.
  • Odpowiedz
@cichooo: nie spodziewałem się ze znajdę bratnią dusze w tym temacie xD o jak mnie to #!$%@?ło jak w niedziele wieczorem z Gliwic w kierunku Krakowa wracałem, więcej ludzi na środkowym niż prawym się wlekło to sobie leciałem prawym praktycznie cały czas…
  • Odpowiedz
@angela09: Niby tak, ale trzy pasy na drodze to juz naprawde raj i mozna jezdzic sobie plynnie jakkolwiek, przypominam wyprzedzanie z prawej jest dozwolone. Trudno tez nazwac jazde srodkowym pasem ciaglym wyprzedzaniem.

Niezyciowy jest ten przepis moim zdaniem, na drodze dwupasowej, gdzie prawy pas jest pasem wolnym przez czesta obecnosc TIRow, ma najwiekszy sens, a potem sens ten traci.
  • Odpowiedz
Dotąd dotarłem, piękna inba z rana. Jak na rasowego trolla przystało, cieszę się, że w tym wątku zabrali głos ludzie jadący środkowym pasem bo zajebiście #!$%@? społeczność i nakręcili gównoburzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) przedwczoraj robiłem trasę do Drezna, na A4 po stronie niemieckiej czasami są 3 pasmówki, szczególnie jak się jedzie pod górę, prawy pasa zawalony tirami na przestrzeni kilku kilometrów, a między tirami czasem po 100m
  • Odpowiedz
@cichooo: a jeszcze #!$%@? mnie gadanie niektórych wykopków: durr ja jadę 140 a tu jakiś baran prawym mnie wyprzedza, a w ogóle to prawym jada ciagle tiry to nie będę zjeżdżał co 100m. No tak #!$%@? geniuszu przerwy między tirami 100m i ktoś cię będzie z prawej wyprzedzał ponad 140km/h. Ja #!$%@? człowiek dopiero co wstał i już zwątpił w ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zrozumieć, że zmiana pasa więcej razy powoduje więcej niebezpieczeństwa na drodze, którą podkreślam wszyscy ze sobą #!$%@? dzielimy


@cichooo: dlatego lepiej jechać środkiem niż #!$%@?ć slalom środek - prawy - środek - prawy
  • Odpowiedz