Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Izanagi013: wniosek dość średni. Wiele razy zdarzyło mi się jechać przepisową prędkością i wyprzedzać z prawej. To nie w kierowcy na prawym pasie jest problem, tylko w kierowcy, który znajduje się na pasie środkowym bez żadnego powodu.
  • Odpowiedz
@cichooo: To uciekam na prawy jak autentycznie jest pusty, ale potem się okazuje ze za 500m znowu jest seicento jadące 60 xddd tez nie widzę problemu żeby ktoś z lewego wjechał na środkowy i jechał przedemna przecież nie blokuje pasa na całej jego długości może jechać przed a Ty jak chcesz lecieć szybciej pojedź na lewy wyprzedź tego ze środkowego i wskocz na środkowy tak to przecież powinno wyglądać. Ale
  • Odpowiedz
@cichooo: jezeli wyprzedzasz kogos prawym to jak ktoś mial na ten pas wrócić skoro ty tam juz jesteś. Nawet jakby wrzucił kierunek to bys sie prul frustrscie ze cie zwolnic, bo chciał na prawy wjechać. Nigdy nie mialem sytuacji zeby przy zerowym ruchu ktos jechał srodkowym wolniej niz prawym. Miałem za to sytuację ze jechałem srodkowym 120 wyprzedzając prawy pas i frustraci jadacy ponad 200 wyprzedzali prawym na zyletki prawie
  • Odpowiedz
+1389

Jeśli jedziesz środkowym pasem i ktoś wyprzedza cię z prawej to zastanów się co ty #!$%@? #!$%@?.


@cichooo: W Warszawie na Wilanowie pobudowali most przez Wisłę, są 4 pasy. Nie muszę mówić którym jeździ większość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dokładnie to jak masz jedną, wspólną jezdnię i w każdą stronę jest jeden pas ruchu. Wtedy tylko z lewej. Jeżeli jest 2 lub więcej pasów ruchu (to o osobnych jezdniach zmienili chyba kilka ładnych lat temu) to można wyprzedzać z prawej.


@CheSlaw: w mieście można wyprzedzać również na jezdni dwukierunkowej o dwóch pasach ruchu.
  • Odpowiedz
@cichooo: Oho. Kolejny post jeżdżących szybko, ale bezpiecznie, #!$%@?, niebezpiecznych, bo ktoś śmiał jechać przed nimi lewym pasem na autostradzie 140km/h. Echh dać polakom samochody to nie był dobry pomysł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tremade: niezłym zjebem musisz być xD

@Wajdzio: spoko, taka jazdę właśnie należy propsowac, przecież tu chodzi cały czas o to, żeby każdemu na tej drodze było dobrze i ruch odbywał się sprawnie z jak największym bezpieczeństwem, niestety ludzie nie rozumieją na czym te założenia polegają i wyzywają od frustratow xD ale przecież to coś złego być #!$%@? na to, że ktoś nie szanuje innych uczestników ruchu.

@floojd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ruda_stuleja: ale skąd wy bierzecie ciągle ten motyw z #!$%@?? Ja serio chciałbym porozmawiać jak człowiek z człowiekiem ale tu się nie da, bo albo że skrajności w skrajność, albo brak rozumienia tego co się czyta, albo rzucanie gównem.
  • Odpowiedz