Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ztck: zaraz zaraz, wytłumaczyłem to już raz, więcej nie będę, bo ile można. Przejedź trochę wyżej i znajdziesz. To, że ja muszę zmienić pas dwa razy powoduje więcej zagrożenia niż to, że samochód że środkowego zmieni pas raz. Chociażby to, a co do reszty to wiele osób wyżej pisało, dlaczego to powinno tak wyglądać.
@angela09: mirabelka, tak samo za jazdę z zbyt duza prędkością i palenie na przystanku. Chodzi mi o to, że czytając odpowiedzi mam wrażenie ze OP pomija duza ilość składowych np to, że jest drogowym frustratem pomimo, ze twierdzi ze nie xD
@cichooo ja nie rozumiem, mijam lewym pasem zjeżdżam na środkowy, żeby za chwile zjechać na prawy, ale w tym czasie pajac bmw leci 180 i prawym mnie mija ledwo nie ocierając się o lusterko...
świetnym przykładem jest s8 w Warszawie, gdzie prawy niby dla tirów idzie szybciej, szczególnie w kierunku Białegostoku XDDD ale to inny stan umysłu


@Kapitan_pesymista: generalnie prawy przeważnie idzie szybciej dlatego ja już przestałem szkalować dzbanów jeżdżacych środkowym. A niech sobie jadą, przynajmniej ja płynniej i szybciej sobie jeżdżę i wyprzedzam prawym.
@cichooo: Daj sobie juz spokoj z debilami. W Niemczech sie da wyprzedzic i wrocic na prawy nawet na 4 pasmowce bez limitu predkosci, no ale w Polsce mu zagrazasz jak on bedzie co chwile wyprzedzal te TiRy co kilometr. Idiotow nie przekonasz.
@v1lk: Jak jeździsz środkowym pasem gdy prawy jest pusty to jesteś #!$%@?ą. Tyle w temacie i żadne pseudo argumenty tego nie zmienią. W tym kraju jest ruch prawostronny i masz się trzymać prawej krawędzi jezdni gdy nie wyprzedzasz.