Wpis z mikrobloga

Siema!

Z tej strony Wasz ulubiony pół-natural. (700mg testa, 500mg npp, here)

Po zawodach zdążyłem już troszkę odpocząć, dlatego czas przycisnąć z całą resztą.

Youtube - tutaj zasięgi szlag trafił, wystarczył przestój i ciężko nabić te 1000 view’s mimo, że jakość materiałów jest naprawdę dobra.

Podopieczni - standardowo, dwa miejsca się znajdą, chętnie przyjmę nie tylko dzików, ale i loszki. I tak przyjmuje cały czas, bo jako, że moja aktywność tutaj jest niższa, często dostaje pytani czy ja jeszcze żyje. xD

Instagram - ostatnio nagły przyrost follow ze strony homoseksualnej, ale #!$%@?, nie będę narzekał, zawsze to przyrost.

A tak poważniej, no wykop dał mi naprawdę wiele jeśli chodzi o możliwości rozwoju, po roku mogłem jebnąć pracę i zacząć utrzymywać się z tego co lubię, także dzięki bardzo każdemu kto mnie bezinteresownie zareklamował czy wspierał.

Postaram się w najbliższych dniach troszkę przycisnąć również z aktywnością tutaj, mniej śmieszkować, bo w końcu każdy z nas kiedyś zaczynał. Także jak macie jakieś drobne zagwozdki, pytanka na 3min to skrzynka jest otwarta, ew. zrobić post i mnie oznaczyć, więcej osób wtedy skorzysta.

#silownia
#dieta
#doping
#mikrokoksy
#trening
#lewusmusisz
#pokazforme
Lewusx - Siema!

Z tej strony Wasz ulubiony pół-natural. (700mg testa, 500mg npp, h...

źródło: comment_1655034187ENZJPOkEfbjn7seBGjMXgr.jpg

Pobierz
  • 21
@AVOIDME: Tylko ja tych bruzd jako tako nie mam, tylko w trakcie pozowania, jak słońce mi swieci w ryj, albo podczas dźwigania. Tak normalnie to mam jeszcze gładkie czoło.
Nie wykluczam w sumie. Ale to raczej za kilka dobrych lat.


@Lewusx: może mylisz to z jakimiś wypełnieniami typu usta glonojada. Botoks niczego nie wypełnia, niczego nie powiększa, tylko czasowo blokuje pracę mięśnia. Więc sens ma zanim na czole będą rowy mariańskie spowodowane napinaniem czoła przy okazji napinania wszystkiego innego, potem już po ptokach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PanManieglev - > Nie wykluczam w sumie. Ale to raczej za kilka dobrych lat.

@Lewus...

źródło: comment_1655036877j99F5G6K2m71mFTpY0NlWU.jpg

Pobierz
@Boleslavic: Wiadomo, że dipów rozróżniamy powiedzmy 2 wersje, w pozycji pochylonej bardziej na klatkę, w pozycji spionizowanej bardziej na triceps. Ja gdzieś się nad tym nie zastanawiam. Robię tak jak najlepiej to czuje i tak, żeby nie powodowało mi to żadnych dyskomfortów, jak najgłębiej, nogi wyprostowane i napięte przed sobą.
@SonOfZeus: Tydzień bez trenu i wina i była już znaczna poprawa. Oprócz tego cały czas leci probiotyk i kwas masłowy. No i „zestaw naprawczy” najróżniejszych supli liczy chyba z 30 różnych pozycji.