Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr Nie mogę pogodzić się z obecnymi zasadami na rynku matrymonialnym. Tinder sprawia, że przeciętni faceci tacy jak ja czują się i są traktowani jak śmiecie.

Mam 26 lat i w sumie do tej pory byłem w jednym związku... 8 lat temu, w dodatku 3 miesiące i to bez seksu. Do tej pory nic. Totalnie nie wiem co mam robić. Mam znajomych, spotykam się z kobietami i ciagle to samo "sorry to nie to". Większość z nich przez #tinder ma tak w----------e wymagania w kosmos, że już naprawdę nie wiem kto ma je spełnić. W dodatku jak czytam, że 30% mężczyzn w USA nie uprawiało seksu wcale, lub uprawia s--s rzadziej niż raz na rok to już jest ewidentny dowód na to, że trochę #blackpill racji ma. Jestem bezsilny, czuje niesprawiedliwość i totalnie nie wiem co z tym zrobić.

Przecież potrzeba związku i akceptacji też jest ważna, a co mi pozostało w dzisiejszych czasach? Chyba tylko zdychać w samotności.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a20669b025d493b59dddce
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie konkretnie gadam głupoty?


@Marek_Rekus: gościu przeciętny 26 latek skończył dopiero studia magisterskie, i ma tam jakąś robotę pierwszą od roku/dwóch. Inni źle wybrali studia i dopiero skonczą studia i znajdą pierwszą pracę w wieku 26-27 lat. W tym wieku jak nie masz bogatych rodzicow to jestes zmuszony wynajmować pokój z innymi ludzmi, mieszkać z rodzicami czy wynajmować mieszkanie ze znajonymi jak kogoś masz.

I co? Mam rozumieć, że dla
  • Odpowiedz
@technojezus: Oczywiście że nic sobą nie reprezentują. Ja pracuję od 20tego roku życia. Wszyscy moi znajomi zaczynali podobnie, osoby o których ty piszesz, to jakaś patologia która, nie wykluczam, możliwe że faktycznie są statystyczną większością, ale obiektywnie, nie osiągnęli w życiu nic, wiec co mają mieć kobiecie do zaoferowania? Hipergamia jest normalna i zamiast biadolić, dopasuj się :). A człowiek który zarabia dzisiaj minimalną, będzie sam do końca życia albo
  • Odpowiedz
@technojezus: Spoko, co to zmienia? 26 latek idący do 1 pracy to jest patologia. To jest stary koń, a ty mówisz że taka dziecinada jest normą? To nci dziwnego że laski mają mas za g---o, bardzo słusznie, bardzo racjonalny osąd rzeczywistości. Kobiety interesują wyniki a nie starania.
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: tak, normą jest, że ludzie dopiero po licencjacie/magisterce idą do pierwszej poważniej pracy.

Nie wliczam w to prace w okresie wakacyjcnym czy jakieś g---o prace w trakcie studiów.

Większośc osób co pracuje od razu bez studiów zarabia żałosne pieniądze. Nie każdy chce robić gdzieś na produkcji, w lidlu, u mechanika czy gdzieś indziej.
  • Odpowiedz
@technojezus: Podpowiem ci coś: Studia nie dają ci nic same w sobie :). Jak jesteś tępy i nie masz wiedzy ,dyplom też da ci żałosne pieniądze. W erze kursów kierunkowych i faktu że każdy dzisiaj ma wyższe a większość nic nei potrafi, studia to strata czasu i pieniedzy. Poza tym "w poważnej pracy" i tak cię nikt nie weźmie za sensowne pieniądze bo nie masz doświadczenia. Nieźle z------ś sobie życie
  • Odpowiedz
Podpowiem ci coś: Studia nie dają ci nic same w sobie :)


@Marek_Rekus: @Marek_Rekus: Oczywiście, że jakieś g---o studia nic nie dają, ale niektóre dają, bo jak chcesz zostać kimś bardziej znaczącycm od gościa w lidlu czy innym sklepie, albo na produkcji, to musisz się kształcić.

Nieźle z------ś
  • Odpowiedz
Powiem tak, polecam zmienić towarzystwo robotników.


@Marek_Rekus: A ja polecam jak pisałem zobaczyć jak wygląda świat, bo p--------z takie idiotyzmy, że szkoda dalej pisać.
Albo trollem jesteś i baitujesz, albo masz poważny problem ze sobą
  • Odpowiedz
@technojezus: Nie, po prostu coś osiągnąłem w życiu. Rozumiem że może ci być trudno w to uwierzyć że nie każdy jest nieudacznikiem jak twój kolega od pizzy. Dlatego polecam, zmień towarzystwo, z kim przystajesz taki się stajesz.
  • Odpowiedz
Nie, po prostu coś osiągnąłem w życiu. Rozumiem że może ci być trudno w to uwierzyć że nie każdy jest nieudacznikiem jak twój kolega od pizzy. Dlatego polecam, zmień towarzystwo, z kim przystajesz taki się stajesz.


@Marek_Rekus: no i znowu odaltujesz, gdzie ja pisałem, że to mój kolega? Ty potrafisz czytać?

No i super, że ci się udało, ale sądząc po tych wysrywach twoich, to uważam że baitujesz, bo nadal
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: “dużo się opalaj” XD k---a nie ma to jak fachowiec, może nadal nie zaruchasz, ale za to przynajmniej się szybko zestarzejesz i dostaniesz raka skóry


@Choir: ale tu normik odpłynął xD
  • Odpowiedz