Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr Nie mogę pogodzić się z obecnymi zasadami na rynku matrymonialnym. Tinder sprawia, że przeciętni faceci tacy jak ja czują się i są traktowani jak śmiecie.

Mam 26 lat i w sumie do tej pory byłem w jednym związku... 8 lat temu, w dodatku 3 miesiące i to bez seksu. Do tej pory nic. Totalnie nie wiem co mam robić. Mam znajomych, spotykam się z kobietami i ciagle to samo "sorry to nie to". Większość z nich przez #tinder ma tak w----------e wymagania w kosmos, że już naprawdę nie wiem kto ma je spełnić. W dodatku jak czytam, że 30% mężczyzn w USA nie uprawiało seksu wcale, lub uprawia s--s rzadziej niż raz na rok to już jest ewidentny dowód na to, że trochę #blackpill racji ma. Jestem bezsilny, czuje niesprawiedliwość i totalnie nie wiem co z tym zrobić.

Przecież potrzeba związku i akceptacji też jest ważna, a co mi pozostało w dzisiejszych czasach? Chyba tylko zdychać w samotności.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a20669b025d493b59dddce
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: dopierdziel formę życia na siłowni, dużo się opalaj, rozmawiaj z ludźmi aby mieć flow w obyciu w towarzystwie, i bierz się za #m--f.
Jak potrenujesz na starszych to będziesz wiedział od środka jak to działa.

To tak jak byś chciał po zawodówce otworzyć restauracje
Zamiast np popracować z rok,dwa w kilku dziesięciu knajpach i poobserwować co działa u jednych a u innych nie.
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: Ale p---------e, a od niej wymaga czegoś do zaoferowania i pozycji społecznej?

@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem podobny problem. Dochodziło do takich sytuacji, że zacząłem czuć obrzydzenie do kobiet wiedząc ile wymagają i ile dają po prostu porzuciłem starania o związek jakikolwiek. W poczucie mega zrezygnowania poznałem na #facebookrandki piękną i pracowitą Ukrainkę. Mieszkanie aż lśni, chociaż pracuje. Od kiedy jesteśmy razem nawet mój kot jada wykwintnie, wspaniała
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: “dużo się opalaj” XD k---a nie ma to jak fachowiec, może nadal nie zaruchasz, ale za to przynajmniej się szybko zestarzejesz i dostaniesz raka skóry
  • Odpowiedz
@puto: Mój znajomy, co prawda 1, ale jednak, w tym wieku zarabiał 25k miesięcznie, własną pracą. Także da się. Większość miała około 4.5-5k netto. A nawet jak idzie ci trochę wolniej, to szczyt atrakcyjności mężczyzny, w założeniu że coś osiągnął, jest około 30stki. Odwrotnie niż u kobiet, gdzie około 30stki się on kończy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Marek_Rekus tak 25k i to jeden sposrod kilkudziesieciu. Do tego założył firmę xD czyli mniej niż 2% norma w tym wieku po studiach to j-----e na etacie za miske ryżu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Marek_Rekus powtarzam jeszcze raz: wyciagasz na tapetę dwu procentowy wyjatek mówiąc że to osiągalne xD a moze nawet sugerujac ze to norma xD
  • Odpowiedz
@puto: Mój znajomy, co prawda 1, ale jednak, w tym wieku zarabiał 25k miesięcznie, własną pracą. Także da się. Większość miała około 4.5-5k netto. A nawet jak idzie ci trochę wolniej, to szczyt atrakcyjności mężczyzny, w założeniu że coś osiągnął, jest około 30stki. Odwrotnie niż u kobiet, gdzie około 30stki się on kończy.


@Marek_Rekus: no chłopie mówie ci za wcześnie działałeś źle działałeś, musisz poczekać do 40 roku
P.....c - > @puto: Mój znajomy, co prawda 1, ale jednak, w tym wieku zarabiał 25k mie...

źródło: comment_1654984087iIyuNohjZ8XQzdnMvTWm2Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz