Wpis z mikrobloga

Ja dwa lata temu jechałem Green Velo - druga strona Polski, od Elbląga przez Warmię, Mazury i wzdłuż wschodnie granicy. Również polecam. Świetnie zrobiona trasa. Rewelacyjne miejsca do objechania. Jeśli ta, o której piszesz jest podobnie zaplanowana, oznaczona i przystosowana do rowerowania, to fajny plan na kolejne wyprawy.
@michalku: GreenVelo od Elbląga do Nowej Pasłęki uważasz za dobrą trasę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej trasa widokowo jest super. Bardzo ładne tereny i fajnie poprowadzony szlak. Ale nawierzchnia to masakra. Strasznie nie lubię płyt betonowych, który na tym odcinku jest sporo. Jechałem tam 2 tygodnie temu jakoś.

Ta trasa powinna być nawet lepiej przygotowana od GV jeżeli chodzi o infrastrukturę. Nie jest jeszcze w pełni ukończona
@pasta_alla_carbonara: generalnie rano wieje z zachodu na wschód, popołudniu odwrotnie.
@komentarze: @kimikini: szosa mozna gdzies tak od Dzwirzyna do Darlowa. w Darlowie masz jeden z ladniejszych odcinków na tej trasie, ale po płytach przez 6km. potem do łącka szosą tez dasz radę. Teraz oddają nowy odcinek do Ustki, więc jest szansa, że tam tez da radę pojechać normalnie. Od Ustki znowu kamienie i dziury.

Jak się kształtuje ilość psów,
@velomapa: da się jakoś na mapie posortować który szlak jest road only, albo inaczej szosa friendly? Znalazłem sobie np Łynostradę na weekend na mazurach, ale nie wiem czy to sie da przejechać :D