Wpis z mikrobloga

@Vavali: ostatnio teściowa kupiła nowego androida. Przecież to jest system dla podludzi. Konfiguracja to ból i cierpienia. Ilość zainstalowanego bloatware jest porażająca a niektórych nawet nie można usunąć czy wyłączyć. Nie mówiąc już o powiadomieniach co chwile jak np. wez se zainstaluj spotify albo inne gowno. I to nie ze jakiś Chińczyk tylko Samsung. Jak wy tak potraficie żyć.
@cat_in_hat: Ciekawe jaki model. Nigdy nie miałem problemów z topowymi modelami Samsunga. Wyłączenie powiadomień z aplikacji jest dziecinnie proste. Ból i cierpienia ? Chyba dla kogoś kto przeleżał ostatnie 15 lat pod lodem i nie miał smartfona w ręce. Android w starych wersjach potrafił być #!$%@?ący, zwłaszcza na słabych telefonach ale teraz działa bardzo dobrze
@cat_in_hat: System jest zoptymalizowany pod konkretny model i to zależy od producenta i podzespołów. Android na topowych modelach działa bardzo dobrze choć kiedyś było inaczej ale wiele się w tej kwestii zmieniło na plus. Obecnie działam na prawie 2 letnim Samsungu S20 FE 5G, Android 12, stockowy rom i wszystko śmiga bez żadnych problemów. Co miesiąc dostaję aktualizację z łatkami bezpieczeństwa a raz na jakiś czas wpadają większe update'y
@Vavali: że wam się dalej chce bawić w gownoandki. Ostatni dobry TANI chinol to był Xiaomi redmi note 4. Niewiele później nawet flagowe Xiaomi przestały się opłacać. Fakt, były dobre na papierze i relatywnie tanie, ale recenzenci używali ich aż 2 tygodnie. Minusem Xiaomi jest to, że po roku zaczyna się sypać, po dwóch ostro muli, a po 3 jest nieużywalny. Potem jeszcze raz dałem im szansę jak potrzebowałem telefon na