Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Warzywo: nie no ale porównywanie telefonu za kilka tysięcy do jakiegoś ksiajomi za 700 zł to akurst głupie. Przecież wiadomo, co będzie lepiej działać.
Inb4 - ja wybieram ksiajomi
  • Odpowiedz
@Vavali: pamietam jak kiedys mialem galaxy s3 i to bawienie sie we wgrywanie ROMów, Kerneli itp xD telefon mulił strasznie i wlasnie błedy tego typu. pozniej moja mama kupila sobie iPhona 5s pobawilem sie troche jej telefonem i od tam tej pory uzywam iphona xD
  • Odpowiedz
@wlkp69: podobna historia, umowa mi się kończyła, wziąłem iphone 6 z myślą o sprzedaży go bo byly drogie. Odpaliłem na chwilę, żeby zobaczyć jak wygląda ten mityczny ios. Miałem go przez 5 lat a gównoandroida sprzedałem i już nigdy nie kupiłem nic innego niż iphone XD
  • Odpowiedz
@Vavali: To mi w iphonie (2 telefony, od lat tak mam) co jakiś miesiąc po kliknięciu zrobienia zdjęcia wyłącza aparat. Raz na 10 takich prób i zdjęcie się zapisze, ale problem dalej jest. I samo znika po jakimś czasie i działa potem normalnie. Więc chyba i ajfoniarze i androidziarze tak mają xD
A i jeszcze np. w messengerze, snapchacie, insta itp po przejściu do aparatu wyłącza aplikację. Z 5 razy powtórzy
  • Odpowiedz
@Vavali: Mi tam mój P30 pro z 2019 roku nigdy czegoś takiego nie odwalił. Śmiejecie się jak raz na ruski rok się coś zawiesi na andku, a przemilczacie fakt chociażby ultra #!$%@? baterii w iphonach XD
  • Odpowiedz
@Gnojokok: No działa dobrze na flagowcach, jakieś tańsze modele po roku są do wywalenia i mówię to z doświadczenia jak dwa lata temu temu z ciekawości przeniosłem się z iPhone na androdia i uwaga największe cudo według wykopu czyli Xiaomi. Nigdy więcej, kilka fajnych rzeczy jest na androidzie ale kultura pracy jest fatalna na urządzeniach ze średniej pułki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale kultura pracy jest fatalna na urządzeniach ze średniej pułki


@roooooot: pułki xD
Ale swoją drogą to uwielbiam takie porównania iPhone do chińczyków za 800 zł xD ja mam Xiaomi za 700 i Apple bym nie wziął, bo jest dla mnie nieintuicyjny i niewygodny, ale jakbym miał już porównywać, to chociaż w tej samej kategorii cenowej
  • Odpowiedz
@wlkp69: Ja znowu mam tak, że miałem cały czas androida teraz z pół roku mam iphone i imo prawie to samo No i na + do androida konfiguracja pulpitu/ekranu głównego. Wydaje mi się, że moim kolejnym telefonem będzie pixel
  • Odpowiedz
@Bielecki: o matko ale błąd zrobiłem, aż mi wstyd xDD. Ja miałem droższe xiaomi niż 800 zł bo kosztowało w okolicach 1800 zł w tamtym momencie i było uważane jako trochę flagowe (droższe były tylko te za 4K) No i telefon po roku działał średnio, czasami aparat odpalał się 2s-4s i były lagi. Jedynie na plus była bateria która spokojnie dałaby rade wytrzymać 3 dni
  • Odpowiedz