Wpis z mikrobloga

@roooooot: nie no, nie wypowiem się w kontekście droższych androidów, bo mi to dupsko pęka na samą myśl, żeby wydać >1000zł na telefon xD ale jestem normalny i wiem, że jeśli komuś zależy na 1. bezpieczeństwie, 2. stabilności i 3. długoletnim wsparciu, to jednak warto kupić któregoś iPhone. Ale że ja nie boję się tak bardzo włamania na telefon (nie jestem żadnym dziennikarzem, politykiem, etc.), to wolę kupić coś tańszego, odblokować
  • Odpowiedz
@cat_in_hat: najwidoczniej dla Ciebie system Android jest zbyt zaawansowany, więc wolisz ograniczony iOS.

@Saridia: mam dwa flagowce od Xiaomi (Mi9, Mi10T Pro) i zero problemów.
Ciągle chodzą płynnie, sporo zainstalowanych gier, oryginalny system.
Mnie się MiUi podoba przez dużą ilość funkcji.

@EconomicDisruption:
Mi9 kupiłem 3 lata temu, chodzi tak samo dziś płynnie jak na początek.
Mi10T Pro kupiłem rok temu, to samo co wyżej.
Może mam szczęście, nie wiem,
  • Odpowiedz
@vulcanitu: nie jestem żadnym fanatykiem, ale jak widać jedynie Ty potwierdziłeś bycie trollem, bo nadal nie podałeś nic sensownego, żadnego argumentu z uzasadnieniem swojej opinii co do firmy Xiaomi, a jedynie powtarzasz jedno i to samo w stylu trolla.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: ale co mam Ci pisać, miui to syf gdzie nawet ustawienia i aparat idą się wywalić na ryj. No dawaj ten swój tekst o tych swoich dwóch kaszlakach bo dawno nie było( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vulcanitu:

miui to syf gdzie nawet ustawienia i aparat idą się wywalić na ryj

Tak, ale tylko w budżetowych smartfonach i rzadko w średniakach, a w flagowcach to super rzadko, na tyle że ja się z tym nie spotkałem.

No dawaj ten swój tekst o tych swoich dwóch kaszlakach bo dawno nie było

Ten tekst że jestem z nich zadowolony?
Co w tym złego?
Nie potrafi Twój rozum pojąć że jednak
  • Odpowiedz
@Eskim0s: nie no fajny obraz firmy co wypuszcza od zajoba nisko i średnio półkowych fonów, co stanowi znaczną większość tego co sprzedają, ale tylko we flagowcach przykładają się do softu( ͡° ͜ʖ ͡°) dobra nie pisz do mnie więcej
  • Odpowiedz