Wpis z mikrobloga

@Tigermass: Strasznie późno przełącza Ci na lpg. Może jakaś stara instalacja? Sam mam 3 litry w gazie i nie było sytuacji nawet w najwięszke mrozy, żeby zanim dojadę do miejscowości oddalonej 3 km nie przełączył na gaz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bury256:
Auto w najlepszym stanie technicznym,zwlaszcza w nizszych budzetach typu 10-15 kola
Rodzaj silnika nie ma znaczenia,tak samo przebieg- kazdy realny,a w nastoletnim aucie wszystko moze sie zepsuc z dnia na dzien.

A jak kupujesz z salonu- teraz sa problemy i jak sie uda zbic cene to i powystawowe demo bedzie spoko.
  • Odpowiedz
ale zlot dzieci , forów i fb xD "benzyna lepsza, tsi mniej skomplikowane i pali tyle co diesel". Żenada. 2,0tdi na commonrailu przy 140km/h potrafi spalić 3,9L


@Pieskor: W sumie pisząc o 2.0 tdi spalajacym 3,9 przy 140km/h sam trochę wpasowujesz się w zlot osób których auta palą najmniej na świecie. Jestem jeszcze w stanie uwierzyć w takie spalanie przy prędkościach 90-110 km/h bo sam takie osiągałem w dieslach, ale
  • Odpowiedz
Oj tak, diesel to wieczne koszty niby, a wersje benzynowe to mogłyby mieć zaspawane maski skoro takie bezawaryjne ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda że jak się patrzy na serwisy to się nie potwierdza, szczególnie w ASO gdzie są już te nowsze jednostki
  • Odpowiedz
@bury256: Diesel nie nadaje się na takie krótkie dystanse. Dodatkowo silnik diesla jest bardziej skomplikowany i więcej rzeczy może się w nim zepsuć. Kolejna sprawa jest taka że Unia Europejska ma wprowadzić dodatkowe podatki za jazdę dieslem, żeby zniechęcić ludzi do kopcenia w mieście.
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: Dużo więcej mocy przy tej samej pojemnosci? Mój 1.7 crdi ma jakies 2x lepsze przyspieszenie od toyoty avensis 1.8 w benzynie i w dodatku pali dwa razy mniej. Nie rozumiem waszego hejtu na diesle skoro są to silniki dużo bardziej wydajne i mocnejsze od benzyniaków. Jak kupujecie #!$%@? i kręcone diesle z niemiec które się jebią cały czas to nie jest argument.
  • Odpowiedz