Wpis z mikrobloga

@XailonOZ: Miałem prawie 3 lata. Technicznie to bliźniak fiata Bravo, ciut lepsze materiały w środku i kilka innych silników. Ma te same bolączki co Fiat, oraz kilka swoich (trudno dostępne ledy, które się przepalają, pękające aktywatory dmuchawy). 3/4 części pasuje p&p z Bravo więc eksploatacja tania. Czułem się w tym aucie bardzo pewnie, raz byłem we Włoszech. Miało się czym odpychać i 190km z Twin Turbo robiło robotę.
Kupiłbym drugi raz
ja bym rowerem cisnął przez większą część roku.


@tomeks85: @Pafnucek: a tę mniejszą część co? Wypowiedzenie czy kupowałbyś auto na 3 miesiące i sprzedawał na i wiosnę tak co roku? A może zapadałbyś w sen zimowy? xD
Czyli miesięcznie pewnie wyjdzie ok. 500 km. Licząc, że różnica w spalaniu benzyna vs. LPG będzie, dajmy na to, odpowiedni 8 vs 10 l/100km miesięcznie oszczędzasz ok. 10l czyli przy obecnych cenach jakieś 30 zł


@urojony_uzurpator: niewiem jak to liczyłeś, ale przy takim przebiegu i takich spalaniach róznica to 233 zł przy obecnych cenach. Czyli okolo 30 l benzyny.

u rozowej w aucie jest to samo, ona ma 2.0. U tescia
TYLKO PANELE #!$%@? TE PŁYTKI TO ZAWSZE JAKIEŚ KRZYWE"

@onomatopeja_: opisalem swoje doświadczenia z gazem(oraz to co widze po znajomych) i jak widac tez sporo osob ma te problemy na wykopie co ja. I tak, dla mnie to "zawsze krzywe", bo mialem scenia, cordobe, e46, e65, a tesciu astre, c klase i cls'a i w kazdym aucie tak dzialal gaz.