Wpis z mikrobloga

Czytając na #wykop opinie na temat #rozowepaski , kwalifikujących się do gatunku zwanym #p0lka , których ponoć jest mnóstwo, oraz biorąc pod uwagę to, co mój niebieski przeżył ze swoimi zyepanymi do reszty ex (o czym mi opowiadał w swoich mrożących krew w żyłach opowieściach) doszłam do wniosku, że mój niebieski powinien mnie po stopach całować i na rękach nosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jak na razie nawet kwiatów mi do tej pory nie kupił.

Najwyraźniej jestem dla niego zbyt dobra i niebieski na mnie nie zasługuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 48
@AlienFromWenus: Mądry niebieski. Nudziły by ci się te kwiatki.

Taki znajomy często przynosił kwiatki swojej dziewczynie i podobno nudne to było.

W końcu się rozstali i wybrała takiego ci nawet nie pomyśli o kwiatkach, a o miłym słowie to może tylko pomarzyć.
@MMARS:

Wykopki to ciekawa grupa społeczna xD
"Znudziły by ci się kwiatki bo lasce mojego znajomego się znudziły"
No tak, a jak jego różowa umarłaby po wypiciu mleka to nagle wszystkie różowe mają zakaz picia mleka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i od razu znudziłyby mi się kwiatki, których nigdy nie dostałam, ale jednocześnie nie znudziło mnie nie dostawanie kwiatków przez ponad rok ( ͡° ͜
@re_plenish: jeśli mija się z prawdą to znaczy że to on był trząchnięty, ale co mnie to obchodzi, ważne że porównał mnie do nich o powiedział że jestem znacznie powyżej poziomu osiągniętego przez nie ¯\_(ツ)_/¯

Czy to prawda czy nie, ważne że tak powiedział a to oznacza że mam prawo czegoś oczekiwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lexico: jestem, przecież jestem przeciwnością typowej p0lki a więc jedyna w swoim rodzaju, huż nie mówiąc, że sam mnie chwalił przed kumplami i porównując do ex powiedział, że trzymam wysoki poziom i przede wszystkim mam mózg, co jest rzadkością wśród kobiet jakie poznał, do tego szczupła ( ʖ̯) najwyraźniej nie umie docenić, po przejściach z ex jakiś pewnie wybrakowany jest.
sam mnie chwalił przed kumplami i porównując do ex powiedział, że trzymam wysoki poziom i przede wszystkim mam mózg, co jest rzadkością wśród kobiet jakie poznał, do tego szczupła


@AlienFromWenus: przykro mi to mówić (no dobra, nie za bardzo), ale długo nie będziecie
bo? XD


@AlienFromWenus: bo traktuje Ciebie podobnie jak pozostałe.
Pochwalił się kolegom, co to za kobiety nie zdobył. Obnosi się jak najnowszym modelem samochodu, a do końca nie potrafi docenić.
Nie będziesz jego ostatnią.

PS. Rozstanie (za 2-3 miesiące) niech będzie szybkie i bez emocji.
Z fartem mirabelko.
@lexico: hm a on ostatnio planował, żeby za rok gdzieś pojechać, no ale jeśli za 3 miesiące się rozstaniemy, to najwyraźniej nie ma sensu się dalej starać dla niego ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz siebie postawię na piedestale i poczekam, aż to on coś dla mnie zrobi, albo gdzieś w końcu zabierze, w końcu mi się należy.
@ciasteczkowy_otwur: gdybym nie była na dodatniej to by się mną nie zainteresował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pewno jestem wielokrotnie lepszą partią niż te wszystkie obgadywane przez was p0lki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A skoro tak, to czas najwyższy zacząć siebie samą szanować, doceniać i wymagać tego, na co zasługuję.
@damianooo8:

No ale idąc tą logiką to już powinnam zasłużyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś się ociąga.

A jeśli mi wkręca, to nie mój problem i sprawa, że nie potrafi mówić wprost tylko stosuje jakieś gówno sztuczki. Jak coś się spierdzieli to sam sobie będzie winien, że wyszło inaczej niż zakładał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lexico: mogę i mam prawo tak uważać, wiem ile sama z siebie daję, jaką jestem osobą, wiem że nie jestem idealna ale do p0lki mi w chooy daleko, a bycie pewną siebie, uważanie siebie za kogoś wartościowego to duży plus, nie można siebie wiecznie uważać za bezwartościowego człowieka, który ma przepraszać za to że żyje, czego niektórzy tutaj oczekują od różowych. Jak się człowiek sam nie szanuje, to nikt go nie
@damianooo8: dlatego śmiem uważać że skoro nawet wkręcił mi że im tyle dawał, to mam prawo uważać, że chcę tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz, jeśli ktoś sprzedaje auto i ci wkręca, że nie bite a potem się okazuje, że ma tonę szpachli na nadkolu, to masz prawo oczekiwać tego, co powiedział. Nie twoja wina, że cię oszukał. Albo ma być niebity albo szpuszcza z ceny (
mi że im tyle dawał, to mam prawo uważać, że chcę tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: Nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem jak twój facet i znam ten charakter. Twój chłopak potrafi się dobrze ustawić. Po co miałby coś zmieniać skoro jest dobrze, a jak zmieni to istnieje prawdopodobieństwo że ci się on znudzi? (jest masa sytuacji że jak facet za
a jak zmieni to istnieje prawdopodobieństwo że ci się on znudzi?


@damianooo8:

Ale skąd miałby wiedzieć że mu się znudzi? Przecież jak ma wątpliwości to może porozmawiać zamiast zachowywać się jak mu się żywnie podoba traktując mnie jak jakaś maszynę czy coś xD #!$%@? logika
@AlienFromWenus: Bo dobrych ludzi się nie docenia. Mężczyźni tak naprawdę uwielbiają biegać i się starać dla kobiet, które im się podobają, ale jak kobieta jest za dobra i sama się dużo stara to oni przestają się starać.