Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Czy Terapia Zastępcza Testosteronem jest do ogarnięcia w Polsce dla mężczyzny z jego słabo przeciętnym poziomem?
Mam przykrą przeszłość i przez to fobię społeczną, depresję, nie akceptuję swojego wyglądu.
Jestem od lat na lekach od psychiatry.
Trochę uporządkowałem swoje życie, ale nie widzę rokowań do tego żeby poprawić swoją pewność siebie no i straciłem ochotę do ćwiczeń, bo mając słaby wzrost i szkielet nie zbuduję nic sensownego 173cm, ektomorfik.

Mam 30 lat, testosteron na poziomie 400 ng/dl.

Wołam @jegertilbake żeby się wypowiedział, bo wiem, że stosujesz u siebie coś takiego.

#mikrokoksy #mirkokoksy #depresja #fobiaspoleczna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629bba6fb9624c27ef67ffac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: Testo to nie magiczny amulet zapewniający poczucie wartości i chęć do działania. Bo aby nabrać po nim muskulatury trzeba ćwiczyć fizycznie, bez tego jedyny efekt to będzie rozdrażnienie i przetłuszczająca się skóra. Sam testosteron nie spowoduje, że nagle ci się zechce tego czego się nie chciało.
OP:
@Pozdzierany_Gumolit: możesz coś więcej napisać? Do kogo się zgłosić, chodzi mi o to czy zwykły endokrynolog, czy byłeś w specjalnej placówce? Jaki koszt? Jak wygląda to w ogóle?

@IVE347: co znaczy, że dużo zabulę? Ile to jest dużo? Tu już nie chodzi o mój wzrost, ale głównie o polepszenie swojej pewności siebie. Jak pisałem nie widzę rokowań żeby miało być ze mną lepiej w tej sferze. Przerabiałem terapie,
OP:
@Lewusx: dzięki, na razie zbieram informacje, ale przyznam, że nie wpadłem na to żeby w razie 'W' zgłosić się do kogoś z siłowni, kto ogarnia temat:-)

@matteo_moravietzky: a co zaszkodziłoby mi sprawdzić? Próbowałem zmienić swoje życie na różne sposoby, ale ponosiłem porażkę. Terapie, różne leki, stosując "magiczne" porady od ludzi zdrowych, pt. "wyjdź do ludzi" itp. Czytałem też opinie osób, które zaczęły brać testosteron i stwierdzały, że pewniej
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Trt nie rozwiaze Twojego problemu
2. Mozna go sprobowac zlagodzic terapia hormonalna ale nie bedzie to sam testosteron a te brakujace komponenty nie wszystkie sa dostepne w aptece. Rowniez sam poziom testosteronu do takie terapii musi byc pozanormatywny.
3. Nawet jak ustawi sie dawki ze Twoje samopoczucie bedzie lepsze to za jakis czas sie pogorszy, trzeba bedzie ‘cos’ zmienic.

“Leczylem” hormonalnie stany depresyjne i lekowe. Jest to bardzo mozolny
OP: @matteo_moravietzky: napisałbyś co daje ci testosteron?

@COWEED_19: dzięki debilu za tę wyczerpującą odpowiedź. Pewnie też testosteron nie sprawi, że kuśka z powrotem zacznie mi działać jak przed włączeniem leków od psychiatry. Na lekach muszę być, a kuśka działa gorzej, ale na pewno też zmyślam sobie to, że pomoże. Dobra, wracaj do mordowni, bo do dyskusji w ogóle się nie nadajesz debilu.

Co ma jedno do drugiego?


Gówno

@