Wpis z mikrobloga

czemu wszystkie crossovery obecnie wyglądają tak samo?


@bb89: chociaż się z tym nie zgodzę, to w zasadzie to samo słyszałem o każdym rodzaju samochodów :)
Ale ten Megane jest wyjątkowo paskudny i nijaki. Wygląda jak projekt samochodu z przyszłości, narysowany na papierze, z za dużymi kołami, bez ostrych kształtów i niczego, co go wyróżnia.
Ma jakieś zachwiane proporcje, jakby ktoś rozciągnął małe miejskie auto, ale zapomniał o powiększeniu szyb.
Dla mnie
te wszystkie różne testy aut elektrycznych pokazujące, że da się jechać autem elektrycznym w podróż dłuższą niż po bułki do sklepu są zabawne.


@buchowo: da się, ale w Polsce to masochizm. Śmigam po Skandynawii gdzie szybkie (150kW+) ladowarki są w kazdej dziurze i regularnie na trasach, dostępne bez kolejek i w sumie bez problemu da się podróżować. Ostatnio 1300km elektrykiem zrobiłem w 12h, spalinówką ta sama trasa to 11h. Koszt podróży
@francuskie: jeszcze tego na ulicy nie widziałem, więc na razie wierzę tylko w tego w Sosnowcu ;)
Druga sprawa to cena ami i tego Megane.
A kolejna to pewnie jakaś część tych ami które będą jeździć po Polsce to będą wynajmy i inne sharingi.
Pożyjemy, zobaczymy, może się mylę :)