Wpis z mikrobloga

@Kodzirasso ale tu nie chodzi o to, ze sa ciagle na cyklu. Tu chodzi o czasy kiedy byli sztucznymi dzikami i sie kluli. Po tym juz nigdy nie beda naturalami chocby nie wiem jak klamali.
@Kodzirasso: PS. z tą dietą to też o kant #!$%@? rozbić, bo później taki saker chodzi cały czas #!$%@?, bo "tylko makro ma znaczenie"... Zobacz jak jedzą prawdziwe konie na sterydach i w 80% jest to czysta micha. Natomiast u #!$%@? naturali z kolei jest to w 99% czysta micha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a co ma do tego czy #!$%@? żelki czy ryż, myślałem że ostatecznie to makro ma znaczenie?


@Kodzirasso: tak, głównie makro ma znaczenie. Ale nie, że gość #!$%@?, że jednym słowem je gówno, a ma sylwetkę nieosiągalną dla 99% społeczeństwa
@itolek100: znam tylko jednego typa, który wyglądał jak na zdjęciu w swoim primie. 100 % natural , tylko on zaczął ćwiczyć w 4 klasie podstawówki i geny po rodzicach to ma zacne. Tylko on miał zawsze wywalone w zdjęcia na FB czy konkursy i dlatego też leciał naturalnie
@technojezus: niech mi to ktoś wytłumaczy, bo nie znam się na dietetyce

jakim sposobem na chipsach i batonach można zrobić świetą formę? rozumiem, że jak się makro zgadza to jest spoko

ale chyba też się liczy jakość tego jedzenia? w sensie w chipsach masz jakieś gówno tłuszcze utwardzone, a w jakimś posiłku z brokułami masz też witaminy, minerały, które chyba są niezbędne jak trenujesz do upadłego, bez nich możesz sobie #!$%@?ć