Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1069
Christian Bale w 2000 roku podczas kręcenia "American Psycho" miał 25 lat, 183 cm wzrostu i ważył 86 kg. Aby osiągnąć idealną sylwetkę ćwiczył z trenerem przez trzy godziny dziennie sześć dni w tygodniu. Cztery lata później przygotowując się do roli w "The Machinist" schudł 30 kg w 4 miesiące. Tylko raz skorzystał z konsultacji specjalisty od żywienia. Przez większość diety jadł sałatę i jabłka, żuł gumę, palił papierosy, pił kawę i ważył 55 kg. Na planie „Batman Początek” nagrywanego 6 miesięcy później ważył 86 kg. W 2013 przytył do 104 kg dla roli w "American Hustle". Podobną wagę utrzymał pięć lat później przy okazji "Vice", a w 2019 roku schudł 30 kg do "Le Mans '66" i ostatecznie ważył 70 kg.

Na podstawie https://screenrant.com/christian-bale-movies-weight-gained-lost-how-much/amp/

#ciekawostki #film #odchudzanie #dieta
t.....z - Christian Bale w 2000 roku podczas kręcenia "American Psycho" miał 25 lat, ...

źródło: comment_1654061711W3Iw2aSCv9y2Axz52i9HyW.jpg

Pobierz
  • 65
@golon93: to nie deep fake, zwiększyłam rozdzielczość za pomocą AI. Co do wzorowania się na Tomie - prawda, ale większość Wykopków nie czyta wywiadów i później popisuje się brakiem wiedzy pisząc złośliwe komentarze
@trujacybluszcz: Wszelkie wywiady z gwiazdorami na temat "ile przytyli i jak zrobili sylwetkę to jest "iks de". Nie mam czasu szukać teraz źródła, możliwe, że oficjalnie podawali, że 86 kg. Na pewno "artykuł" screen rant dobrym źródłem nie jest, bo to portal plotkarsko-filmowy, nie widzę tam żadnych źródeł. Cytując klasycznego Janusza "trochę się na tym znam" i Bale po prostu nie ma w AP 86 kg przy wzroście ok. 180 (ok.5'11
kodzak - @trujacybluszcz: Wszelkie wywiady z gwiazdorami na temat "ile przytyli i jak...
@trujacybluszcz: za te jego metamorfozy mam do niego bardzo duży szacun. Teraz właśnie jego zmiany podaje się za przykład, kiedyś swoistym punktem odniesienia był de Niro, który do roli we "Wściekłym byku", najpierw trochę przypakował, a później przytył prawie 30 kg w 4 miesiące, żeby przypominać La Mottę w późniejszych latach
vinmcqueen - @trujacybluszcz: za te jego metamorfozy mam do niego bardzo duży szacun....

źródło: comment_1654075734xqfThv00RQpJC0FXqmtvoF.jpg

Pobierz
@Opportunist: Pierdoły gadasz, sam pół życia byłem gruby potem z 30% BF zesedlem do 10% trzymałem to przez 3 lata wszedł coronavirus znowu przytyłem do tych ok 30% i teraz znowu schodzę i nie nie przez zaburzenia odzywaiaia nie przez efekt jojo XD tylko przez zwykle #!$%@? kilograma makaronu codziennie przez 2 lata jedziecie 2 paczek chipsów dziennie enegraktyka i litrów liptonka zielonego XD
osiągnąć idealną sylwetkę ćwiczył z trenerem przez trzy godziny dziennie sześć dni w tygodniu


@trujacybluszcz: I albo #!$%@?ł się przez te trzy godziny, robiąc jedno ćwiczenie trzy razy za długo, albo kłuł dupę omnadrenem. Bez wspomagania taka intensywność nie ma sensu, bo intensywne ćwiczenie tej samej partii mięśni bez przynajmniej jednodniowego odstępu, skończy się wyciskaniem 20kg.

Nie mówię, że każde wspomaganie jest złe, mówię po prostu, że trzeba o tym mówić,