Wpis z mikrobloga

Wykopek doradza innemu zdradę, a inne wykopki mu przyklaskują. Później okazuje się, że sam zdradza swoją żonę, ale nie wyobraża sobie, żeby to ona go zdradzała. I do tego ma dziecko.

Gdyby coś takiego napisała kobieta, w gorących od razu byłoby o tym kilka wpisów z wulgarnymi hasłami, wyzywaniem od #p0lka i pisaniem, że wszystkie takie są. Ale że zdrady dopuszcza się mężczyzna, to wszystko jest w porządku.

#p0lak #zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow
Pobierz choochoomotherfucker - Wykopek doradza innemu zdradę, a inne wykopki mu przyklaskują....
źródło: comment_1654028519t5wL28kcxdY2PWUeydQTdH.jpg
  • 21
@kasztanowcowiaczek: W sumie masz rację. Przepraszamy.
Kobiety są gorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystarczy wejść na byle jaki profil "randki polsko-ukraińskie" - większości komentujących polek, popisuję się swoimi szowinistycznymi poglądami, nie szczędząc w pejoratywnych słowach( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak jest jakakolwiek informacja o gwałcie na mężczyźnie, albo pobiciu go przez kobietę:
Polki robią sobie śmieszki, ze jak to? Facet #!$%@?, albo ze się
ale wręcz głupota jest twierdzić ze tylko faceci są źli, a takie wrażenie można odnieść po wpisie OPa¯_(ツ)_/¯


@TheGreenBastard: Nigdzie tak nie napisałam, bo to nieprawda. Chodzi mi o hipokryzję tych wykopków, którzy robią afery z byle głupot robionych czy pisanych przez kobiety, również użytkowniczki wykopu, a kompletnie niereagujących na komentarze jak te.
Nigdzie tak nie napisałam, bo to nieprawda.


@choochoomotherfucker: No i super, gituwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chodzi mi o hipokryzję tych wykopków, którzy robią afery z byle głupot robionych czy pisanych przez kobiety, również użytkowniczki wykopu, a kompletnie niereagujących na komentarze jak te.


@choochoomotherfucker: Których wykopków? Rozumiem że masz listę osób którzy hejtują kobiety za zdrady, równocześnie popierających mężczyzn za to samo?
Czy może jest tak
@TheGreenBastard: Albo źle to wytłumaczyłam, albo Ty nie rozumiesz, nie wiem, jak mam to inaczej ująć. Więc może zamienię to w pytanie - dlaczego w gorących były nie raz wpisy o tym, że jakaś losowa kobieta albo różowa z wykopu skrytykowała mężczyzn, oszukała faceta, popiera zdrady itp., a teraz, kiedy gość sam przyznał, że zdradza narzeczoną, jest nagle cisza i nikt nie robi o nim wpisów? I gdzie wrzucam wszystkich do
@choochoomotherfucker: Nie rozumiesz jaki jest cel moich dociekań :p
Baby na babskich forach robią dokładnie tak samo :p

A że wykop to w wiekszosci meski serwis, to jest jak jest :p Łapiesz o co chodzi?
Dla własnego zdrowia przestań pajacować z wojenkami kobieco-meskimi, bo to nie ma sensu. Na dłuższą mete wszyscy zachowują się tak samo.
Jesteś na tyle głupi, że nie widzisz, że post krytykuje postawę ludzi na tym portalu, a nie ma tutaj ani słowa o tym, że mężczyźni to większe odpady od kobiet?


@kasztanowcowiaczek: spadaj idioto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nie umiesz dyskutować jak cywilizowany człowiek to #!$%@? szmato na czarno listo ( ͡° ͜ʖ ͡°)