Wpis z mikrobloga

one akurat rowno o 4 sie budza (nie ma znaczenia czy 4 miesieczny czy 13 letni), nie daj sobie wmowic ze to choroba ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak po prostu jest


@sulmierz: wypowiadaj lepiej się w tematach o których masz pojęcie, pieprzysz bzdury na podstawie prawdopodobnie nieistniejącego przykładu ponieważ ciężko mi uwierzyć że ktoś hodujący koty może być aż takim ignorantem i nie potrafic sobie z nimi
  • Odpowiedz
@somskia: Też popieram, po prostu niektóre dzieci nie są nauczone obycia ze zwierzętami, a potem obsługa ma wysłuchiwać że zwrócono uwagę Brajanowi i jak tak można...
  • Odpowiedz
konsekwentnie ignorując


@poprostuzyj: pewnie tutaj tkwi problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja w końcu po kolejnych jej torturach wymiękam i wstaje. Jak mnie nie ma i zostaje z nią niebieski, to on nie ma takiego problemu, bo ma tak twardy sen, że ona może robić z nim wszystko XD i tak nie wstanie.
Poza tym kitku ma problemy zdrowotne, ale związane z przewlekłym kocim katarem i problemami
  • Odpowiedz
kitku wali straszne bąki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kressska: to szybko czegoś szukaj, bąki nie są dobrym znakiem i sugerują że coś jest nie tak, z barfem nie pomogę mi układał dietetyk pod rasę tryb życia płeć itd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@judqa: no super, ale wiele kawiarni bierze hajs za sam wstęp, albo kawa jest dużo droższa. Więc nie, jak sama nazwa wskazuje - płacisz koty i kawę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: zgłaszałam wetowi, ale przez to, że kitku ma innych problemów sporo, to ten żołądek jest ignorowany. No i wyniki wątrobowe itd. ma ok. Ona przed pójściem do kuwety strasznie miauka, jakby oznajmia, że idzie (od lat tak ma). Czytałam, że to też może o czymś złym świadczyć.
  • Odpowiedz
@Doomerovsky: takie kawiarnie ZAZWYCZAJ pomagają kociakom w adopcji i współpracują z różnymi fundacjami więc nie jest to tylko w celach dochodowych. Większość kociaków obecnych na sali są gotowe do adopcji i sądzę, że to jest dobry sposób na znalezienie dla nich domu (ktoś będzie myślał o adopcji, odwiedzi kawiarnie, spodoba mu się jakiś kociak i odwiedzi jeszcze parę razy to miejsce i kociaka zanim na 100% się zdecyduje).
Dochód owszem, pewnie
  • Odpowiedz
@somskia: i git ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogolnie w wiekszosci restauracji powinny byc strefy wolne od bachorów od tych lepszych do typu fastfoodow, chcesz sobie zjesc bigmaka przy stoliku a male bękarty drą jape do happy meal'a
  • Odpowiedz
  • 0
moja kotka to samo odwala budzenie mnie i niebieskiego o 3- 5 rano zawracanie gitary żeby ją pogłaskac itd :)

to pomóż mi Mireczku, bo mnie od wiosny kitku codziennie o 3:40 i 5:20 budzi :(


@karolina9090 @Kressska
1. weź do domu zwierzę nokturnalne/graniczące z nokturnalnym
2. narzekaj, że jest aktywne w nocy/koło switu
3. ????
  • Odpowiedz