Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Szybciej dać jeść i pogłaskać niż czekać, aż kitku przestanie po mnie łazić XD


@Kressska: no ba ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale pytałaś co w tej sytuacji można zrobić, więc odpowiedź - ignorować, wytrwać to niestety jedyna dobra opcja xd
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Tak sobie tłumacz swoje idiotyczne argumenty. Kociarze to stan umysłu, idą do dietetyka żeby rozpisał jedzenie dla kota, a w dniu jego urodzin śpiewają sto lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? sekta
  • Odpowiedz
idiotyczne argumenty


@Miszor669: jesteś jedynym który tutaj takie płodzi, chociaż "argument" to trochę na wyrost o tych bredniach

idą do dietetyka żeby rozpisał jedzenie dla
  • Odpowiedz
@Kressska: pazury obcięte? Kot wykastrowany?

Zamknąć drzwi do sypialni i ignorować dziada. Hierarchia jedzeniowa to jedna z niewielu rzeczy, które te bestie kumają. Najpierw je alfa. Kot Cie zdominował xD
  • Odpowiedz
skoro kot tego nie lubi, widocznie się nie nadaje. Za drzwi i następnego, a nie uszczęśliwianie na siłę.


@fasttaker: Może ty jeszcze CV kotowi sprawdzasz czy sie nadaje na prace z dziećmi? Ty sobie zdajesz sprawę, że ty piszesz o kocie, zwierzęciu?

Przecież kocia kawiarnia nie jest targetem dla matek czy rodziców z dziećmi, jest to wylęgarnia antynalizmowego lub też feministycznego ruchu gdzie p0lki przerzucają swoją potrzebę instyktu macierzyńskiego na
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Według Ciebie

nowa kurtka, zmiana perfum/odświeżacza powietrza, nowe drzewo za oknem

to przyczyny braku snu kota w nocy. A co jeżeli kot śpi w ciągu dnia? Drzewko już nie przeszkadza? Nowa kurtka/perfumy znikają? Nie wiedziałem, że ta "wiedza behawiorystyczna" to aż takie brednie.

tak niektórych stać na takie rzeczy, aż taki ból dupy masz o to że niektóre jedzą pewnie lepiej niż
  • Odpowiedz
Według Ciebie

> nowa kurtka, zmiana perfum/odświeżacza powietrza, nowe drzewo za oknem

to przyczyny braku snu kota w nocy


@Miszor669: twoja nieumiejętność czytania ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
twoja nieumiejętność czytania ze zrozumieniem przeraża

@Deska_o0 No tak. Taki ze mnie debil, że w ogóle nie zakumałem krótkiego, prostego, jednoznacznego zdania, którego nawet nie da się zinterpretować na więcej niż jeden sposób.

tak, oczywiście, ale wydaje mi się że znowu starasz się przenieść na innych własne kompleksy,


@Deska_o0 I po raz kolejny, losowe zdanie podciągasz pod "moje
  • Odpowiedz