Wpis z mikrobloga

@Bede_Wymiotowal: a po co kota wysyłać do roboty? ¯\_(ツ)_/¯
Na moją emeryturę będą robić roboty-robole
a szklankę wody na starość poda mi robot-lokaj
Szach mat pińcet plusy (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@somskia: Dla mnie sama taka kawiarnia to patologia, wykorzystują zwierzęta w celach zarobkowych a potem ojej ktoś nasz towar docelowy źle traktuje.

@Doomerovsky

Uhuhu ciekawe co będzie jak odkryjesz zoo XD
  • Odpowiedz
rodzice niestety nie potrafią obiektywnie spojrzeć na sytuację nawet gdy bombelek odwala w przestrzeni publicznej niestworzone rzeczy i wszystkim utrudnia spokojną podróż, zjedzenie posiłku, zrobienie zakupów, odczekanie w kolejce do lekarza itp. "Bo bombelek przecież tak słodko się bawi i czy to źle, że jest ekspresyjny/rezolutny/ciekawski".
Czasem nawet dokładają "do pieca" dyskomfortu, np. wyjmując nocniczek zamiast zaprowadzić do łazienki..

Odpowiedzialność zbiorowa i ban na wszystkie dzieci w restauracji to jedyne skuteczne rozwiązanie
  • Odpowiedz
@judqa: nie ma tez przepisu który wymaga od dziecka spokoju i rozwagi jak u dorosłego. Ale są zasady współżycia społecznego które mówią, że dziecko wypada skarcić gdy przegina a duży pies może stać się nieprzewidywalny i warto zadbać o komfort psychiczny obcych, którzy np. boją się psów. Chcesz mieć dużego psa to zapewnij mu duży wybieg a jak mieszkasz w bloku to wyprowadzaj go na smyczy i w kagańcu albo
  • Odpowiedz
@Rodriquez: to nie powielaj proszę głupot że tylko bezdzietni są kociarzami/psiarzami, bo jest masa rodziców dla których zwierzęta są takimi samymi członkami rodziny jak ich dzieci, a zgłaszać to sobie możesz ¯\_(ツ)_/¯ też uważam, że to co na screenie jest nieodpowiedzialne, ale krzywdy żadnej ci rodzice nie robią na tyle, by prawa opiekuńcze im ktoś odebrał, no taka prawda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kressska: moje koty od małego nauczone że nic miauczenie nie pomoże, rano jeden mnie budzi tylko z faktu że chce na dwór( woli tam się załatwiać). Znajoma mi mówiła że one specjalnie miaucza bo zauważają ze to działa i szukają atencji. A inny kot poczeka aż wstane ogarne się w łazience i ładnie czeka aż skończę bo wie że później dostanie miche
  • Odpowiedz