Wpis z mikrobloga

Protip: Możesz mieć wielką klatę i barki i siadać 250 kg. Ci debile nawet tego nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DywanTv: Protip: Możesz mieć wielką klatę i barki i siadać 150 kg. Ci debile nawet tego nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@COWEED_19:

Ja osobiscie czulbym sie jak gowno, niezaleznie czy robilbym 220 w bp czy 350 w dl. Wole miec te 8-10% bf


Nie wiesz jak byś się czuł, bo nigdy tyle nie zrobisz, ja bym się czuł jak gówno mając 8% bf i o tym wiem, bo nie jestem uzależnionym od sterydów chłopem, który bez soku straci 90% gainsów xd

wynikow i tak nie macie ani nie bedziecie mieli, patrzac na
  • Odpowiedz
@pansterydziasz: sorry ale ty akurat należysz do dosyć specyficznej grupy która nie ma ani tych 8-10% bf, wielkiej klaty i barków, nie siada też nawet 150 kg ale za to #!$%@? koks; pomyśleć, ze to właśnie opis niektórych wykopowych ekspertów którzy mają najwięcej do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pansterydziasz: Z tych tematów o których w tym wpisie jest dyskusja to o tobie wiem tyle, ze nie masz ani wyglądu, ani wyników siłowych, ani tez chyba w ogóle nie trenujesz pomimo bombienia ale za to masz bardzo dużo do powiedzenia i „wyjaśniania” innych właśnie na tagu dla miłośników treningu, wyników, wyglądu i bombienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smok_bozy:

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ: Wiesz, że można bić dawki imitujące natuarlny poziom teścia (górne widły testa, TRT i te sprawy se poczytasz) i nie trenować? Oni tego nie sprawdzają! Teść jest LEKIEM, można go bić prozdrowotnie.

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ 2: Wiesz, że można redukować smalec robiąc tylko NEAT i trzymając miskę i wspomagając się niską dawką testa? Tego też nikt nie kontroluje.

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ 3. Wiesz, że po ponad 6 miesięcznej przerwie można
  • Odpowiedz