Wpis z mikrobloga

@stefan8800: Logiczne, że dla normalnego, zdrowego psychicznie człowieka - lepiej wyglądać estetycznie, żeby było widać ze jest coś ćwiczone (szerokie barki, rozbudowana klatka) niż szczycić się byciem jakimś mitycznym SILNYM CHŁOPEM z bebzonem i 250kg na przysiad XDD
  • Odpowiedz
@Bartekgkw:

Protip: Możesz mieć wielką klatę i barki i siadać 250 kg. Ci debile nawet tego nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem w tym, że siąść 250 kg jest trudno, a machać rozpiętki łatwo.
  • Odpowiedz
Protip: Możesz mieć wielką klatę i barki i siadać 250 kg. Ci debile nawet tego nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DywanTv: No jasne, że można ale 90% wygląda jak ludek Michelin i podnieca się swoim TOTALEM

Problem w tym, że siąść 250 kg jest trudno, a machać rozpiętki łatwo.


@DywanTv: No rzeczywiście trójbój siłowy to najtrudniejszy „sport” (XD) na świecie dla największych męczenników
Bartekgkw - > Protip: Możesz mieć wielką klatę i barki i siadać 250 kg. Ci debile naw...

źródło: comment_1653902992hOD6nLiAaI1fD7YBBSKrWO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
No jasne, że można ale 90% wygląda jak ludek Michelin i podnieca się swoim TOTALEM


@Bartekgkw: Większość nie jest ulana, ale ma tyle tłuszczu, żeby być maksymalnie silnymi i zdrowymi, a nie tyle, żeby odpowiadać jakimś standardom chłopów z bigoreksją i bać się zjeść coś co ma trochę tłuszczu.

No rzeczywiście trójbój siłowy to najtrudniejszy „sport” (XD) na świecie dla największych męczenników XDDD


Nikt tak nigdy nie powiedział.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Żadne, po pierwszym roku na FBW zrobiłem 105/145/170 przy BW 70kg i przestałem na siłę trenować coś z czego nie miałem żadnego funu. Teraz tylko hejtuje trójbój siłowy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bartekgkw: JAK MOŻNA LUBIĆ COS CO JA NIE LUBIE UGABUGA.

Wagon takich ludzi już dawno wyjaśnił. A po c--j wyciskasz w koszuli? A po c--j skaczesz o tyczce, jak możesz bez?!

2022 a ktoś dalej daje j-----e o to co kto lubi.
  • Odpowiedz