Wpis z mikrobloga

#!$%@? sprawa, bo ogólnie mam w #!$%@? energii na siłowni potrafię ćwiczyć mega długo i po treningu mam nadal energię ale w rozmowie z ludźmi jestem taki zamulony i sztywny to może być przez antydepresanty? Tak zwane spłycenie emocjonalne? Nie umiem wyrażać emocji ani nic.
Muszę spróbować tą agomelatyne łączyć z Duloksetyna.
#przegryw #depresja #nerwica #fobiaspoleczna #psychologia #psychiatria #ssri #snri #antydepresanty
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Onaaa20: Ja zaczynałem od sertaliny , to miałem 0 strachu , zagadywanie do dziewczyn w losowych miejscach , generalnie 0 strachu z kontaktu ludźmi. Ale tak mnie zamulalo psychicznie. Po fluekstesynie było lepiej ale w ogóle wszystkiego mi się odechciało , i nie działało tak na mnie silnie anty lekowo . Teraz mam znowu zmienione na coś i psychicznie jest ok nie zamula mnie mogę się skupiać ale emocji 0 ,
@Onaaa20: Jedynie że jest jakaś naprawdę mega laska która mi się podoba to może minimalnie coś czuje. Generalnie to też ma jakieś swoje plusy , bo mogę z takimi laskami gadać bez zupełnie jakiegokolwiek stresu , jak z kumplem ? Bo i tak mam wywalone jak wypadnę xD Tylko minus jest taki że liczba dziewczyn którymi mógłbym być chociaż potencjalnie zainteresowany spadła naprawdę do minimum praktycznie 0. No mi nawet nie