Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z anonimowych bo nie chcę by ktoś mnie wystalkowal.

Mam przed sobą bardzo ważne pytanie - zaczęłam spotykać się z chłopakiem, z którym mam nadzieje wyjdzie coś więcej, natomiast przez pewien czas byłam seksworkerką a domyślam się, ze to może być dealbreaker dla większości typow. Kiedy myślicie byłby najlepszy czas, żeby o tym powiedzieć? Może ktoś mial podobna sytuacje i podpowie, jak to dobrze rozegrać? Dziekuje bardzo z góry za odpowiedzi

Nie ma opcji, żeby to wyszło samo z siebie a nasza relacja jest na razie na bardzo początkowym stadium, przed całowaniem czy jakimś dotykiem, natomiast ja powoli się #!$%@?

#seks #zwiazki #rozowepaski #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #kiciochpyta #mirabelkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6293b4005cd5c589dc26c683
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 116
@AnonimoweMirkoWyznania: Raczej wiesz co chcesz zrobić w tym temacie, szukasz potwierdzenia tylko co chcesz zrobić. Jakakolwiek by to nie była decyzja, mam nadzieję, że kończąc pracę w zawodzie wykonałaś ze względu na bezpieczeństwo swoje i ewentualnych kandydatów na męża badania profilaktycznie w kierunku HIV/AIDS.
Pewnie wiele osób zrezygnuje jeśli pozna prawdę o przeszłości, w każdym razie życzę szczęścia razem - zatajając teraz, jeśli kiedyś wyjdzie przeszłość, będzie jeszcze gorzej.
@AnonimoweMirkoWyznania: Lepiej to powiedzieć wprost na początku, są różni ludzie, potrzebują różnego czasu do przemyśleń, także też pamiętaj, żeby przyszłemu partnerowi dać czas do namysłu. Ważne, żeby to była jego świadoma decyzja, a nie presja, bo będzie czuł się - słusznie - oszukany później.

btw. chętnie popisałbym / spotkałbym się z dziewczyną z takim doświadczeniem, mam mnóstwo pytań dot. ich związków/układów.
Wiem, że są jakieś grupy wsparcia dla takich dziewczyn, ale
@costusmierdzi no tak, bo lepiej budować związek na klamstwie. Osobiście uważam, że bycie prostytutka (diva, seksworkerka czy jak zwał tak zwał) bardzo mocno rzutuje na Twoje życie i relacje w związku i nie jest to powód do chwalenia się, a z tego co widze w poście OPki, ona również ma podobne odczucia. Jednak sama nawarzyla sobie tego piwa i powinna to wypic. Sa faceci, którzy mogą to zrozumieć, inni nie będą tolerować.