Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z anonimowych bo nie chcę by ktoś mnie wystalkowal.

Mam przed sobą bardzo ważne pytanie - zaczęłam spotykać się z chłopakiem, z którym mam nadzieje wyjdzie coś więcej, natomiast przez pewien czas byłam seksworkerką a domyślam się, ze to może być dealbreaker dla większości typow. Kiedy myślicie byłby najlepszy czas, żeby o tym powiedzieć? Może ktoś mial podobna sytuacje i podpowie, jak to dobrze rozegrać? Dziekuje bardzo z góry za odpowiedzi

Nie ma opcji, żeby to wyszło samo z siebie a nasza relacja jest na razie na bardzo początkowym stadium, przed całowaniem czy jakimś dotykiem, natomiast ja powoli się #!$%@?

#seks #zwiazki #rozowepaski #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #kiciochpyta #mirabelkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6293b4005cd5c589dc26c683
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 116
Słyszałem podobna historię. Kobieta się przyznała w efekcie czego facet przyznał się ze jest czymś w rodzaju agenta ons i kieruje kilkoma dziewczynami. Zaproponował jej pracę i sporo więcej kasy. Laska się obraziła i go zostawiła. ( ʖ̯)
O proszę, kogoś dupka zapiekla i mój komentarz został usunięty. To ciekawe, bo nikogo w nim nie obraziłem tylko napisałem jaki ja miałbym stosunek gdyby osoba, z którą się spotykam powiedziała mi że zajmuje się tym czym OPka.

Hi hi hi, boli, co?
No cóż, jak się wybrało taki zawód... To potem kobieta ma zszargana psyche i wstydzi się całe życie... Ale przynajmniej hajs się zgadza, co? :)

@AnonimoweMirkoWyznania

XD
@Noniusz: Co do zdrady to już cięzki temat bo jak sie zdradza i zwiazek nie pasuje to sie konczy zwiazek i nara ale raczej nie ma potrzeby mówić że się obciągało 3 pyty na raz na dyskotece za młodu (to akurat wymysł własny) albo po pijaku nasrało na nieczynnym dworcu pkp bo cpn zamknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°) (a to juz nie wiem może prawda może nie)
@Noniusz: znaczy zapytać ilu się miało to spoko, chodzi mi o takie ekscesy rzeczy które narobią więcej szkód niż pożytku lub pozostawią niesmak bo w młodości robiło się wiele głupich rzeczy a obecnie jest to całkowicie inna osoba i nie praktykuje już takich rzeczy
PrzyjemnyKoczkodan: > Może ktoś mial podobna sytuacje i podpowie, jak to dobrze rozegrać? Nie ma opcji, żeby to wyszło samo z siebie

Jeżeli naprawdę nie ma opcji żeby ta informacja jakoś wyszła to nic mu nie mów.
Powiedzenie mu co robiłaś wczesniej jest po prostu niebezpieczne dla Ciebie, tym bardziej jak sama napisałaś jesteście na wczesnym etapie poznawania się i Ty po prostu nie znasz tego człowieka, ten facet to tak
SzczęśliwaŁania: @costusmierdzi: klasyczek XD jak kobieta była prostytutka to kochana nie przyznawaj sie do tego w imie waszej relacji. Ale jak facet chociaz raz z uslug takich skorzystał to musi o tym koniecznie powiedziec potencjalnej partnerce by ta nie układała sobie życia ze zboczeńcem XDD Wy jestescie chodzacymi memami, jak wasza bania moze sklejać funkcjonowanie w takim zakłamaniu XDDD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua