Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z anonimowych bo nie chcę by ktoś mnie wystalkowal.

Mam przed sobą bardzo ważne pytanie - zaczęłam spotykać się z chłopakiem, z którym mam nadzieje wyjdzie coś więcej, natomiast przez pewien czas byłam seksworkerką a domyślam się, ze to może być dealbreaker dla większości typow. Kiedy myślicie byłby najlepszy czas, żeby o tym powiedzieć? Może ktoś mial podobna sytuacje i podpowie, jak to dobrze rozegrać? Dziekuje bardzo z góry za odpowiedzi

Nie ma opcji, żeby to wyszło samo z siebie a nasza relacja jest na razie na bardzo początkowym stadium, przed całowaniem czy jakimś dotykiem, natomiast ja powoli się #!$%@?

#seks #zwiazki #rozowepaski #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #kiciochpyta #mirabelkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6293b4005cd5c589dc26c683
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 116
@agdybytak inaczej jest dość z kim będąc w związku a inaczej qrwić się za pieniądze.
Przez takich jak Ty rynek matrymonialny wygląda jak wygląda, bo nie ma już żadnych zasad, a frajerzy każde qrewstwo przyjmą
sama mam swoje za uszami, pracowałam na kamerkach i w klubach gogo jakies 9-10 lat temu, pare razy uprawiałam seks za pieniądze. Nie sądze żeby ta wiedza była potrzebna do szcześcia mojemu przyszłemu partnerowi.


@AnonimoweMirkoWyznania: to tym bardziej nie zaszkodzi jak sie przyznasz.
My z chłopem gadaliśmy o tym co było przedtem, tak po prostu informacyjnie. Ja mam więcej partnerów "na liczniku" i nie mamy z tym problemu. Ważne jest jaki
praca szmbonurka


@killzone: Fajna i uczciwa praca w przeciwieństwie do prostytucji ale ogólnie to tak. Wolałbym wiedzieć czym się partnerka zajmuje albo zajmowała bo może to mieć na mnie wpływ. I praca szambonurka jest jedynie niebezpieczna dla niego a nie dla partnera.
@AnonimoweMirkoWyznania: laska dupy za hajs dawała a z gościem się boi całować na randce

typowy typ uszkodzony z brakiem możliwości do jakiejkolwiek więzi emocjonalnej

no ale tak to jest jak się robi cenę dla siebie później kiełbie we łbie jest
Wolałbym wiedzieć czym się partnerka zajmuje albo zajmowała bo może to mieć na mnie wpływ


@Maslacki: no i git. Ale po co się pucować jeśli ktoś nie pyta? Zwłaszcza jeśli nie ma czym się chwalić.

Fajna i uczciwa praca


A co jest nieuczciwego w prostytucji. Czy fajna jest praca szmbonurka? Może dla ciebie.¯\_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania:
To wszystko zależy - wszyscy hejtują ale mam wrażenie, że świat jest czarno biały tylko dla osób niedojrzałych.
Co robiłaś i dlaczego i ile Cię to kosztowało wiesz tylko Ty.
Czy partner ma wiedzieć o Tobie wszytko i każdą rzecz, którą robiłaś w przeszłości? Myślę, że nie jest to konieczne.

Czym innym jest to co dzieje między wami teraz i od początku waszej relacji.

Pewnych rzeczy nie da się zapomnieć